Aizvadītājā nedēļas nogalē Igaunijas iekštelpu skeitparkā “Spot of Tallinn” notika ievērojamākās skeitšopu komandu sacensības “VANS SHOP RIOT ’16”. Mačos piedalījās 8 komandas no visām Baltijas Valstīm, kuras cīnījās par ceļazīmi uz Eiropas fināliem.
Par uzvarētājiem kļuva vietējā Igaunijas blice “Surfhouse”, viņi tad arī pārstāvēs Baltiju Eiropas finālos, kas jau septembrī norisināsies Portugālē. Uzvarētāji ieguva pilnībā apmaksātu ceļojumu, 400 eur kabatas naudu un jaunu Go pro kameru!
Pjedestāls izskatījās šāds:
Best Trick – Mikel no REEDE
- Surfhouse (EE)
- Boards.lv (LV)
- On wheels (EE)

Pēc jam session mačiem, kur katrai komandai (3 braucējiem) tika atvēlētas 5 min izbraukt visu, kas izbraucams, tika atlasīti trīs finālisti, kas brauca atkārtoti finālos pa 3 min. Surfhouse komandā nospridzināja Rauls un Kristo, kas trikus sēdināja vienu pēc otra, Siims nedaudz iepalika no saviem biedriem, pašās brauciena beigās Kristo ļoti sāpīgi un nepatīkami pašķīda ar galvu ar pret betonu, bet beigās pats piecēlās un pat uzkāpa uz dēļa. Boards.lv komandā Miks un Artūs Bogdanovičs spridzināja trikus kā bombenes, viņiem turēja līdz arī Kārlis- un kopā viņi parādīja lielisku 2ās vietas sniegumu. Igauņu On wheels komandā bija izteikts līderis Aleksandrs Tubins- kas viens pats arī gandrīz vilka visu komandu- ar hammeru pēc hammera.









Sacensības tiesāja 4 tiesneši: divi Igauņi un divi latvieši- Artūrs Grīnbergs un Kaspars Pizāns

Bildes Arthur Sadovsky, avots- kataloog.ee