Mājas Preses relīzes Brīvības Vēstneši Kurzemē

Brīvības Vēstneši Kurzemē

1572
0

Skarbie laikapstākļi neaptur Rīgas Skeitborda skolas “Brīvības Vēstnešus” Kurzemē

2016. gada 7. oktobrī Rīgas Skeitborda skolas “Brīvības Vēstneši” veiksmīgi aizvadīja skeitborda meistarklases un dēļu apgleznošanas darbnīcu Liepājas skeitparkā. Kopā ar māksliniekiem Minjonu Lauru, Ēriku Cauni un Līnu Freimani tika radīti 4 fantastiski mākslas darbi uz skeitborda klājiem, kas projekta nolēguma izstādē papildinās jau līdz šim tapušos 12 dēļus no pārējiem Latvijas reģioniem- Latgales, Vidzemes un Zemgales. Neskatoties uz skeitbordam nepiemērotiem laikapstākļiem- auksto gaisa temperatūru, lietu un spēcīgo vēju, Latvijas talantīgākie skeitbordisti: Kārlis Bogustovs, Miks Grantiņš, Fricis Štrauss, Niklāvs Vētra, Artūrs Bogdanovičs un Rūdolfs Vētra projekta noslēguma braucienu aizvadīja godam. Tika ieskeitotas gan Liepājas ielas, gan Ziemeļu forti, kā arī Liepājas un Saldus iekštelpu skeitparki.

Kurzemes braucienā kā fotogrāfs piedalījās viens no Latvijas radošākajiem jaunajiem fotogrāfiem Artūrs Pavlovs. Viņa bildes papildinās “Brīvības Vēstnešu” foto izstādi, kura publiskai apskatei, kas tiks izstādīta projekta noslēguma pasākumā 2017. gada rudenī Rīgā. Izstādē tiks apkopotas 100 bildes par godu Latvijas simtgadei no Latvijas fotogrāfiem: Kaspara Alkšņa, Andra Barbana un Lauras Sokolovskas.

Šī brauciena laikā tika filmēts arī noslēgums dokumentālajam stāstam par pasākumu norises gaitu un iespējām, ko sniedz mums brīvība, dzīvojot neatkarīgā valstī. Visi līdz šim notikušie Brīvības Vēstnešu piedzīvojumi tika iemūžināti viegli tveramā un saprotamā, augstas kvalitātes videofilmā, kuras mērķis ir radīt cilvēkos brīvības, ģimenes, patriotisma sajūtu.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. “Brīvības vēstneši” ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

1

Iepriekšējais rakstsSkeitborda vakari atgriežas Monsterparkā
Nākamais rakstsBrīvības Vēstnešu brauciens uz Kurzemi 1/2