Mājas Skeitparki Daugavpils betona skeitparks un asfalta pamptreks

Daugavpils betona skeitparks un asfalta pamptreks

5898
0

Šovasar Daugavpilī tika atklāts grandiozs aktīvās atpūtas parks, ko uzbūvējusi Latvijā jaunizveidotā kompānija Velosolutions. Tas sevī ietver veloparku, kurš sastāv no dažāda līmeņa zonām, kas paredzēts atšķirīgu baukšanas prasmju lietpratējiem, un skeitparku.

https://vimeo.com/171745543

Tas atrodās Daugavpils Esplanādes parkā un aizņem 9000 kvadrātmetru.  Teritorijā ir četras zonas ar īpaši veidotām trasēm dažādu vecuma grupām un to sporta veidiem, sākot ar bērnu un kalnu velosipēdiem un beidzot ar skrituļdēļiem. Parkam ir ļoti interesanta un savdabīga forma, kas nav raksturīga līdz šim būvētajiem Latvijas skeitparkiem. Tas ir iegarens un veido izstieptu S burta formu.

dji_0012

Dzelzbetona skeitparks lieliski saplūst ar apkārtējo vidi. Tas nav atsevišķi norobežots laukums, ļaujot tam saplūst kopā ar visu pārējo vidi un sabiedrību.

img_0067

Parkam ir kārtīgas, biezas iestrādātas kantes, kas gan labi slīdēs, gan arī ilgi kalpos. Šis nav tas gadījums, kad kante ir augstāka par pārejo konstrukcijas daļu.

img_0010

Tas veidots no klasiskiem strīt elementiem- tādiem kā kantes, kastes un reili. Par ko ir milzīgs prieks, ka betons ir bezgala ciets.

dji_0031

Parks no putna lidojuma izskatās tikpat labi kā noz zemes.

img_0006

Pumptreka virāžas glauni vijās  ar svaigi zaļo mariņu kā tāda noausta josta.

dji_0033

Viss iszkatās kā vajag, noteikti iesakām aizbraukt imēģināt!

img_0011

Foto: Kaspars Alksnis

Iepriekšējais rakstsDC Shoes jaunā apavu kolekcija “DC x Adventure Time” jau pieejama Latvijā!
Nākamais rakstsWinter Kickoff 2016 madness