Mājas Skeiteri Eduards Ņehajenko (video)

Eduards Ņehajenko (video)

2332
0

Eduards Ņehajenko.
Dzimis 1988 gada 13. martā.

Skeitbordista biogrāfijas ieraksti:

“Ar skeitbordu nodarbojos jau 12 gadus.

Lielākās sacensības, kurās esmu piedalījies, ir laikam Simple Session Tallinā, Helsinki Pro Skate, Vans Shop Riot Mančesterā.

Lielākais no panākumiem ir tas, ka es skeitoju un daru to vēl joprojām, bet par sacensībām runājot, tad nesen ar savu Clockwise.lv komandu vinnējam Baltijas labākos skeitšopus un devāmies uz Vans Shop Riot fināliem Mančesterā.

Bērnības favorīti ir Tony Hawk, Eric Koston un Andrew Reinolds. Šā brīža favorīti ir Wes Kremer, Madars Apse, Tyler Surrey. Tie čaļi zin kā skeitot un izcelties uz mūsdienu fona, kad daudzas lietas skeitbordā jau ir izdarītas!

Mani mīļākie Skeitborda zīmoli kā arī atbalstītāji ir Vans, Sk8mafia, Malita clothing un protams Clockwise.lv

Gribētos lai jaunā paaudze būtu vēl labāka un progresē un turpina augt vēl ātrāk. Forši būtu, ka ne tikai Rīgā cilvēki skeito, bet arī citur Latvijā, lai varētu braukt viens pie otra ciemos un dalīties pieredzē. Gribētos, lai sabiedrība saprot to, ka skeitbords ir brīvība radoši izpausties un tikt pašam galā ar dažādām situācijām, kas ļoti noder dzīvē! Kopumā viss notiek uz labo pusi, skeitbords Latvijā aug, skeitot un trenēties noteikti ir kur.

Patīk progress un iespējas ko skeitbords dod. Tam nav limitu!”

-4

Stitched Panorama

Iepriekšējais rakstsRīgas Skeitborda skolas audzēkņi noslēdz vasaru ar aizraujošām “Back 2 School” sacensībām
Nākamais rakstsFricis Štrauss (video)