Mājas Skeitborda Inventārs Labi skeitborda dēļi no SWEET SKTB

Labi skeitborda dēļi no SWEET SKTB

4738
0
skeitbords-sweet

Labi skeitborda dēļi no SWEET SKTB, kas ir pazīstams skandināvu skeitborda dēļu ražotājs ar stabilām produktu kvalitātes tradīcijām.

SWEET SKTB šajā vasarā kopā ar Latvijas skeitšopu Clockwise.lv piedāvā skeitborda klajus par speciāliem 39 EUR. Šī piedāvājuma lielā extra ir tāda ka par 39 EUR Tu iegūsi KLAJU + GRIPU, abus kopā.

Man arī izdevās apskatīties jauno veikala kolekciju un ir jāsaka, ka šī varētu būt ļoti laba izvēle dažādām gaumēm. Kvalitāte ir ļoti laba, bet paši dēļi ir koši ar izteiktām krāsām, nu kā jau vasarā pienākas.

Bet kas mani uzrunāja vēl vairāk? Jaunajā kolekcijā pamanīju SWEET komplektus par 110 EUR un ja pareizi sapratu, tad par tādu pašu cenu var iegādāties SWEET branda Cruiser dēli, kurš piemērots ērtai braukšanai pa ielām. Es neesmu drošs vai es pareizi sapratu cenu, tapēc ja Jums ir interese par Cruiser dēli, noteikti jautājiet veikalam iepriekš zvanot uz tel. 29341643 Eduardam.

Mans secinājums par šo jauno SWEET piedāvājumu: ja Tu meklē labu, ļoti pārliecinošu kvalitāti savam skeitborda sākumam priekš intensīvas braukšanas parkos un uz ielām, vai vēlies nomainīt bojātu skeitborda klaju, šis noteikti ir viens no labākajiem piedāvājumiem, kuru ir vērts apskatīt.

Kur var iegādāties skeitborda preces no SWEET SKTB?
Zvaniet Eduardam 29341643

skeitborda-deli

Iepriekšējais rakstsRīgas Skeitborda Skola uzņem audzēkņus
Nākamais rakstsFoto mirkļi no pirmās skeitborda nodarbības