Mājas Jaunumi Rīgas Skeitborda Skola uzsāk nodarbības jaunajā Monsterparkā

Rīgas Skeitborda Skola uzsāk nodarbības jaunajā Monsterparkā

3145
0

Rīgas Skeitborda skolas ar 5. martu uzsāk nodarbības arī jaunajā Monsterparkā. Prieks par jaunajām telpām un iespējām, kas paverās ienākot jaunajā, gaišajā un siltajā parkā.

Nodarbības notiks pirmdienās, trešdienās un piektdienās plkst. 19:00.

Nodarbību abonoents jaunajā vietā par mēnesi 60 EUR, vai 8 EUR par nodarbību.

Piesakies pirmai izmēģinājuma nodarbībai- skeits@skeits.lv

Vai pa tel. – 28805411

Nodarbības G-tiim skeitparkā, Baldones ielā paliek līdzšinējos laikos otrdienās plkst. 17:00 un 18:30, un svētdienās plkst. 10:00 un 11:30.

Kā nokļūt uz jaunajām telpām, Ūnijas ielā 12

17. februārī, Ūnijas ielā 12 atklājam street daļu jaunajās skeitparka telpās. Pievērs uzmanību, ka darba laiks tiks sadalīts trīs sesijās un par katru sesiju 4€ ieejas maksa, darba laiku atradīsi www.monsterparks.lv.Apkure, jaunas gaismas un konstrukcijas – kolosāli!Braucējiem kuri jaunāki par 18 gadiem būs OBLIGĀTI jābrauc ar ķiveri un vecākiem jāaizpilda SKEITPARKA APMEKLĒTĀJA APLIECINĀJUMS, to atradīsi šeit: http://bit.ly/2o98XsQ (apliecinājumu vecāki varēs arī aizpildīt uz vietas administrācijā)Bez šī apliecinājuma un ķiveres braukāt nevarēs. Iekšējās kārtības noteikumus atradīsi šeit: http://bit.ly/2ErnVkR Ķiveres būs iespējams izīrēt pie mums, protams ar ierobežotu skaitu.OBLIGĀTI līdz maiņas apavi, lai vēlāk nav jāsūdzās par smilšainu skeitparku.Mašīnu parkošana pagaidām ir uz ielas.Samaksāt par skeitparku pagaidām varēs tikai SKAIDRĀ NAUDĀ.Tiekamies sestdien!

Geplaatst door Monsterparks / skeitparks op donderdag 15 februari 2018

Te pāris bildes no jaunā Monsterparka strīt sadaļas.

Foto: Artūrs Pavlovs

 

Iepriekšējais rakstsRīgas Skeitborda Skolas eglītē apbalvoti gada labākie skeitbordisti
Nākamais rakstsVLSL 1.posma video atskats