Mājas Jaunumi Rīgas Skeitborda skolas meistarklase Brocēnos

Rīgas Skeitborda skolas meistarklase Brocēnos

2178
0

Aizvadītajā nedēļā Rīgas Skeitborda Skolas (RSS) pasniedzēji Arts un Artūrs kopā ar jauno un talantīgo mākslinieku Ēriku Cauni  devās uz Brocēniem, kur jaunuzbūvētajā ārtelpu monolīta skeitparkā veiksmīgi novadīja skeitborda meistarklasi un dēļu apgleznošanas darbnīcu. Atsauksme un interese bija milzīga bērnu vidū tā kā  šī aktivitāte bija iekļauta bērnu nometnes programmā skeitot gribētāju bija īpaši daudz.

Kopējā iesildīšanās

Ap piecdesmit bērniem kopā ar saviem audzinātājiem nāca pretī skeitborda izaicinājumam un mākslinieciskajam garam. Pasākums kā ierasts tika ievadīts ar kopīgu iesildīšanos tajā brīdī vēl spīdošajā saulē. Mazos entuziastus nācās dalīt grupās, lai vienlaicīgi norisinātos gan skeitošana, gan gleznošana.

radošā brīvība
Ēriks darbībā

Ēriks bija apgleznošanai sagādājis sešus skeitborda komplektus un pietiekoši daudz krāsojamolīdzekļu, lai iedvesmai un idejām nebūtu robežu. Drīkstēja apzīmēt jebkuru skeitborda detaļu.

nelielais jampadracis procesa gaitā
pirmie atspērieni

Vairāki mazo mākslinieku darbiņi bija izcilu komplimentu vērti, kas izpelnījās pasniedzēju un meistarklases vadītāja uzslavas. Ēriks pats pozitīvi iedvesmojās no procesā tapušajiem darbiem un atzinīgi tos novērtēja.

Ērti un stilīgi iekārtojamies dēļu apgleznošanas darbieem 🙂
Skats no mākslinieku skatpunkta

Paldies visiem iesaistītajiem bērniem un audzinātajiem par lielisko pasākumu!

Foto un teksts: Artūrs Bogdanovičs

Iepriekšējais rakstsVLSL 2. posma atskats “Jelgavas Atklātais Čempionāts”
Nākamais rakstsVans Latvijas Skeitborda līgas 3. posms notiks 22. jūlijā Cēsīs