Mājas Brībības vēstneši Rīgas Skeitborda skolas projekts “Brīvības Vēstneši” atklāj Latvijas 100 gades svinības...

Rīgas Skeitborda skolas projekts “Brīvības Vēstneši” atklāj Latvijas 100 gades svinības Prezidenta pilī

3686
0

Šodien 5. aprīlī Rīgas Pils svētku zālē notika “Latvijas Valsts simtgades programmas atklāšanai veltīta pieņemšana”, kurā ar savu uzrunu piedalījās arī skeitbordistu mākslas un kultūras projekts “Brīvības Vēstneši”.  Pēc Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Kultūras ministres Daces Melbārdes uzstāšanās kā vieni no runātājiem uz skatuves kāpa arī Rīgas Skeitborda skolas 11 gadīgais teicamnieks Dāvis Melnis un vadītājs Kaspars Pizāns, kuri  tika uzaicināti uz šo svinīgo pasākumu, lai prezentētu savu projektu.

Pēc svinīgās uzstāšanās jaunieši Latvijas skeitbordistu vārdā apsveica visus klātesošos svinīgajā jubilejā un uzdāvināja Valsts prezidentam īpašu cepuri, kuru Raimonds Vējonis ar prieku pieņēma.

applausi svētku zālē
Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis izsaka pateicību par jauno cepuri

Paldies Valsts Kultūrkapitāla Fondam un Latvijas simtgades birojam par iespēju un lielisko atbalstu, tāpat milzīgs paldies visai Brīvības Vēstnešu komandai- VISIEM iesaistītajiem SKEITBORDISTIEM, māksliniekiem: Uģim Albiņam, Ērikam Caunem, Holim, Kārlim Bogustovam, Petrai Skarastiņai, Grietai Butjankovai, Laurai Minjonai, Līnai Freimanei,   fotogrāfiem Kasparam Alksnim, Laurai Sokolovskai, Artūram Pavlovam, Andrim Barbanam, Artūram Bogdanovičam, videoperatoram Konstantīnam Makarovam par ieguldīto darbu, kas jau nedaudz vainagojās panākumiem. Lai noslēguma pasākums Rīgā kalpo par lielisku sākumu, kam jaunam un pozitīvam. Šogad filmējot Rīgas sadaļu aicinām piedalīties visus Latvijas skeitbordistus, kas grib dot savu ieguldījumu un artavu unikālas dāvanas tapšanā  visiem Latvijas iedzīvotājiem simtgades jubilejā- filmā “100 brīvības mirkļi”.

 

 

Iepriekšējais rakstsMadars Apse: Kā skeitbords / hobijs pārtop par darbu!
Nākamais rakstsSvētdien, 16. aprīlī RSS nodarbība nenotiek