Mājas Skeitparki Saldus iekštelpu skeitparks

Saldus iekštelpu skeitparks

8403
0

Neliels, bet kompakts, ātrs, bet kreatīvs, tehnisks un  tāds kā nekur citur. Būvēts no sirds. Šādi varētu noraksturot Saldus iekštelpu skeitparku. Perfekti piemērots skeitbordam. Ir gan bowl, gan strīt sadaļa, kā arī pāris pārvietojamas konstrukcijas kā kikers un kastes.

Vairāk par skeitparku un tā tapšanu stāsta Ansis Riters no apvienības Saldus Saldie.  Materiālus parka būvniecībai dabujām no vecajiem skeitparkiem, kuri tika nojaukti- Vefs, Kuldīgas outdoors, Saldus outdoor un daudziem citiem. 90% no visiem izmantotajiem materiāliem ir otreiz lietotie. Visādi atgriezumi, pārpalikumi un pat skrūves. Izejmateriāls jau piedzīvojis ļoti daudz notikumu un  emociju, un šeit tam sākās otrā elpa.

cof

Pirms sākām būvēt skeitparkam nebija plānu vai skiču. Bija ideja par ledžu, steiriem un eiro gepu, tapēc sāka ar palētēm – izveidojot paaugstinājuma platformu vienā stūri, ar minētājiem spotiem. Pārējos spotus veidojām pēc sajūtām, turot rokā instrumentus, savādāk pārsvarā tik ģenērē idejas, nevis tās realizē, uun pret to arī atduras. Līdz  skeitparka “pabeigšanai” nebija ideja kā tas viss izskatīsies un kā tas varētu izskatīties. Viss bija atkarīgs no cilvēkiem, kas to realizēs.

cof

Ir lietas, ko jau gribas pamainīt, upgreidot utt. Ja godīgi, sākumā biju gaidījis, ka daudzi nāks palīgā un viss notiksies ātri. Bet kaut kā visiem bija kaut kas cits jādara.  Parsvarā būvēju parku pilnīgi viens pats. Pavadot visu brīvo laiku, lai izveidotu to, par ko sapņots: indoru Saldū. Tas prasīja aptuveni 2gadus. Un tagad tas ir  pieejams jebkuram, un visi vienmēr laipni gaidīti. Skeitparkam darba laiki mainīgi, tapēc, ja grib braukt ciemos  labāk pirms tam sazināties ar Ansi Riteru vai caur Saldus saldie /facebook lapu.

cof

Iepriekšējais rakstsBrīvības Vēstnešu brauciens uz Kurzemi 1/2
Nākamais rakstsIt’s a Mad World 2. sezonas noslēdzošā epizode