Mājas Jaunumi Simple Session’17 Tallinā notiks jau 4. februārī

Simple Session’17 Tallinā notiks jau 4. februārī

2464
0

 

Simple Session viennozīmīgi ir lielākās un nopietnākās skeitborda sacensības kādas Baltijas Savienotajās Valstīs tiek organizētas. Profi no visām pasaules malām sabrauc uz Igauniju- Tallinu, lai vienā jaukā nedēļas nogalē  pacīnotos par vērienīgām naudas balvām, atrādītu savu dēļa kontroles meistarību, un tajā pat laikā pamātu mammai live strīmā, kam seko līdz pāris miljoni skatītāju otrpus zilajiem ekrāniem.

SIMPLE SESSION – nav pagalma čempionāts

Pasākums ir grandiozs ar to, ka tas notiek jau 17 gadus no pēc kārtas, tādejādi arī izaudzis līdz pasaules līmeņa, vērā ņemamām sacensībām. Lai arī latviešiem līdz šim vēl nav izdevies uzvarēt,  Madars, vēl būdams jauns gurķis,  sacensībās 2005. gadā ieguva godpilno otro vietu, atstājot aiz sevis vienu no lielākajām skeitborda leģendām Mike Vallely, kā arī 2008.gadā paņēma arī  Snickers best trik balvu.

Te ieskats no pagājušā gada fināliem un best trick.

Šī ziņa ir karsta, jo pasākums mums ir pietuvojies par vairākiem mēnēšiem, parasti tas notika aprīlī, taču 2017. gadā viss būs citādāk. Lai iet februāris! Ar nepacietību gaidīsim latviešu atlasi, lai noskaidrotu, kuri latviešu bāleliņi pārstāvēs Latviju šajos mačos gaiļa gadā.

14-600x509

Iepriekšējais rakstsWINTER KICKOFF ’16 ATSKATS
Nākamais rakstsKaspars Alksnis – Skeitbords un fotogrāfija