Mājas Jaunumi Skeitborda sacensību 2014. gada 2. posms.

Skeitborda sacensību 2014. gada 2. posms.

1709
0

Heijā!!!

Šodien VEF skeitparkā plkst 15.00 tiek atklāts 2014. gada “Clockwise Skateboard Tournament” 2. posms. No plkst 15.00 visiem dalībniekiem arī sākas reģistrācija.

Īsumā priekš tiem, kuri vel nezin. Šīs sacensības uz doto brīdi ir lielākās skeitborda sacensības Baltijā. Katrs no 6 posmiem parasti pulcē lielu dalībnieku skaitu visās braucēju grupās, gan pie iesācējiem, gan amatieriem, gan profesionāļiem. Braucēju prasmes un braukšanas stili ir ļoti dažādi, tapēc sacensības ir ļoti interesanti vērot arī skatītājiem no malas.

Tiem, kuriem ir interese par skeitbordu, bet līdz šim nav bijusi pārāk liela pieredze, noteikti iesakam apmeklēt šo pasākumu. Ieeja un atmosfēra, tas viss par velti. Sākumā ir kvalificēšanās fināliem, tad ir fināli, pēc kuriem seko Best Trick sacensība par balvu. Otrajā posmā Best Trick balva atvēlēta kādam no amatieriem, kurš spēc parādīt labāko skeitborda triku starp visiem braucējiem viņa grupā.

Kā redzējām pirmajā posmā, sacensības ir ļoti spraigas un konkurence ļoti blīva. Skeitbordistu prasmes ļoti strauji aug un par to ir liels prieks.

Iepriekšējais rakstsDC Shoes skeitborda līderiem
Nākamais rakstsSpring Kickoff 2014