Mājas Skeitbords Skeitbordists Madars Apse iegūst pasaules atzinību

Skeitbordists Madars Apse iegūst pasaules atzinību

3672
0

15. novembris nesis prieka vēsti visiem ekstrēmo sporta veidu entuziastiem Latvijā un visā Baltijā. Latviešu skeitbordists Madars Apse ir sasniedzis to, par ko sapņo katrs jaunais skeitbordists, jo sākot no novembra beigām Madars tiek uzņemts pasaules Element Skateboards profesionālo skeitbordistu komandā, kas sporta pasaulē pielīdzināms sportista iekļūšanai kādā no, piemēram, NHL vai NBA klubiem. Element Skateboards izdos divus skeitborda dēļus ar personīgu Madara Apses dizainu, kas šodien, tam īpaši veltītā pasākumā, tika prezentēts Kalifornijā, ASV. Arī Latvijā aicinām nosvinēt šo panākumu, jo 22. novembrī Madars Apse ielūdz visus uz Monsterparku (Kroņu ielā 13a), kur notiks skeitborda sacensības, preses konference, kā arī Eiropas Element Skateboards komandas braucēju paraugdemonstrējumi.

MadarsApse_Poster

Madars ir cītīgi strādājis, lai sasniegtu savu mērķi un ir vienīgais no Baltijas ekstrēmo sporta veidu pārstāvjiem, kurš sasniedzis šādu līmeni. Papildus neseniem panākumiem skeitborda sacensībās visā pasaulē, Madars patreiz koncentrējas skeitborda filmu radīšanai un ceļošanai. Latviešu skeiteris pēdējā gada laikā filmējies gan DC Shoes, gan Element Skateboards skeitborda filmās, taču lielāko popularitāti pasaulē Madars ieguvis ar savu jaunāko skeitborda ceļojumu video sēriju “It’s A Mad World”, kurā tiek parādīta profesionāla skeitbordista ikdiena un ceļojumi pa pasauli. Tas viss vainagojies ar to, ka Madars 2013. gadā tika izvēlēts par Eiropas labāko skeitbordistu.

MadarsApse_ad

Madara Apses skeitborda dēļus rotās īpašs dizains, kas tapis ciešā sadarbībā ar pašu skeitbordistu. Skeitborda dēļu dizains pasaulē nesīs latviešu Ausekļa zīmi, ozolu lapas un Madara dzimtās pilsētas Ventspils ainavu, bet pats galvenais, ziņu visiem, kas tikai tagad sāk nodarboties ar skeitbordu – ja tici saviem sapņiem, tad viss ir iespējams!

Iepriekšējais rakstsWinter Kickoff 2014 – skeitbords
Nākamais rakstsMadara Apses rīkotais pasākums draugiem