Mājas Skeitšopi Skeitšops TIKARI – vieta kur iegriezties

Skeitšops TIKARI – vieta kur iegriezties

6212
0
Tikari Skeitšops

Par savu jaunizveidoto skeitšopu stāsta Artūrs Grīnbergs:

“Skeitšops Tikari ir vieta priekš patiesa skeitborda cienītāja, cieņa pret brendiem, kas gadiem tur šo industriju, attīsta to un veido tās saturu.

Mūsu veikals ir ar savu atmosfēru un stāstu, kuru iepazīt un saprast spēs tikai tie kam skeitbords ir dzīves veids, protams arī cilvēki, kas atbalsta modes kultūru ir priecīgi iegriesties pie mums.

Tikari Skeitšops

Skeitšops Tikari ir domāts ne tikai lai iepirktos, bet lai Jums arī būtu vieta kur iegriezties pēc padoma, vai vienkārši atpūsties pie kādas klasiskas skeitborda filmas. Mūsu nosaukumā ir vienkāršība un kreativitāte, kas mīt mūsos, un valda skeitbordā jo galu galā TIK ARĪ tas skeitbords mums ir dots!

Tikari-skateboard

Skeitšops Tikari nes vairāku spēcīgu brendu vārdus tādu kā THRASHER, VANS, Dickies, Dekline, HUF, Mob, Creature, Flip, Baker , DEATHWISH, SHAKE JUNT, Santa Cruz, Pig, YAMA, un daudzus citus kā arī mūsu pašu Bravery.

Tikari Skeitšops

Mēs esam par attīstību un patiesu prieku, grūti iedomāties ,ka to visu var dabūt vienā mazā Rīgas veikalā kas ir domāts tieši tev… bet nu tas ir iespējams !

Tikari skeitšopam ir arī sava braucēju komanda.

Linards Vīksniņš, 17 gadi

Kristofers Ozols, 15 gadi

Tikari

Abi braucēji ir strauji progresējoši ar savu stilu. Augstums un ātrums raksturo Linardu, bet stils un kreativitāte raksturo Kristoferu. Šie braucēji motivē viens otru esot kopā ielās un padara apkārtējos centīgākus.

Ar cieņu tavs vietējais TIKARI skeitšops.

Adrese: Pērnavas iela 38,

facebook.com/tikariskateshop

instagram: @tikariskateshop

veikala tel. +371 2 6541837