Mājas Jaunumi Slapjās Game Of Skate spēles Ventspilī

Slapjās Game Of Skate spēles Ventspilī

2624
0
Game Of Skate

Slapjās Game Of Skate 2015 spēles Ventspilī

Izbraucot no Rīgas uz Ghetto Games 2015 pasākumu Ventspilī, laiks bija vairāk nekā saulains tomēr iebraucot Ventspilī noskaidrojās, ka visā Latvijā spīd saule, bet Ventspilī līst. Ar nelieliem pārtraukumiem, bet līst tieši tik, lai nevarētu neko īsti padarīt. Gaidot sausumu pienāca pēcpusdiena un tad jau arī vakars, bet tāpat viss bija slapjšs.

Tā slapjā vakarā, kā bija, kā ne, skeiteriem laikam viss apnika un ignorējot laika apstākļus tie saka vienu no slapjākām spēlēm Game Of Skate vēsturē.

Pirms startiem dzirdēju prognozes, ka naudas balvu liela iespēja ir uzvarēt Latvijas titulētākajam Game Of Skate Pro čalim Mikam Grantiņam

Neviens neko nevarētu teikt ja nebūtu lietus, šķiet tas visu diezgan nopietni samainīja. Miks tika līdz līderiem, līdz viņu no spēles izspēlēja komandas biedrs Kristaps Jūdris, kurš šķiet bija neapturams. Ja kas abi brauc zem Boards.lv karoga.

Pēc tam jau likās pavisam loģiski, ka Kristaps izspēlēja ārā Gtiim bosu Krišjāni Kalvānu un turpat jau arī pienāca fināli.

Tāpat, kā Liepājas pasākumā atkal uzzīmējās Saldus Saldie un šoreiz spēlē ar Boards.lv. Finālā Kaspars Polis un Kristaps Jūdris.

Sākās viss ar diezgan mērenu Kaspara pārsvaru, ja nemaldos 3 burti Kristapam, tāds bija rezultāts pirms spēles lauziena. Nezinu kas notika, bet Kristaps triku pa trikam sāka atspēlēties, un tādā bez īpaša pārsvara stilā, lēnam saburtoja Kasparu. 

Kuram slidenais asfalts par labu, kuram par sliktu, kuram veiksme, kuram tā pavisam nedaudz pietrūka, nav svarīgi, finālā tika krutie čaļi un mums bija prieks skatīties.

Spēli komentēja Dāvis Nesenbergs un Arts Amoliņš. Mūzika vismaz kādu brīdi nāca no Friča telefona. Beigās viss bija labāk un interesantāk nekā varēja iedomāties.

Foršais momentiņš visā pasākumā bija, tad kad spēles vadītājs pieteica Madara Apses māsiņu, kura pasniedza speciālbalvu jaunajam un talantīgajam skeitbordistam Henriham Biseniekam.

Pēc Game Of Skate fināla norisinājās sacensības par Best Trick titulu uz konstrukcijām. Tas bija bīstami slidens pasākuma moments. 

Izaicinājumu piedalīties pieņēma Andis Vanadziņš, Kaspars Polis, Miks Grantiņš, Kristaps Jūdris, Krišjānis Kalvans, Fricis Štrauss, Armands Baumanis un jaunie Edvards Jaudzems un Kristaps Bērziņš. 

Kā nu bija kā ne, pēc vairāk nekā pusstundas slidināšanās pa konstrukcijām, lielie čaļi sabalsoja, ka tieši jaunais Edvards saņems pirmo balvu par Flip To 50 triku. 

Man no malas izskatījās, ka gandrīz katram izdevās kāds no nopietnajiem trikiem tāpēc visiem skeiteriem bija līdzīgs atbalsts, tomēr balvu mājās aizveda Edvards un bija jau arī labi, viens no jaunajiem talantiem kā nekā.

Tādas bija slapjās Game Of Skate spēles un Best Trick uz slapjākajām konstrukcijām Ventspilī.

Game Of SkateGame Of SkateGame Of Skategame-of-skate-ventspils-2015_10

Game Of Skate

Game Of Skate

Game Of SkateGame Of SkateGame Of Skate

Iepriekšējais rakstsSkeitšops DC Road piedāvā profesionālus skeita apavus un stila apģērbus
Nākamais rakstsRoyal Treki Raw Standard No Logo – 46.00 €