Mājas Sacensības Vans Latvijas Skeitborda līgas 2018. gada sezonas noslēguma posma video un kopvērtējuma...

Vans Latvijas Skeitborda līgas 2018. gada sezonas noslēguma posma video un kopvērtējuma rezultāti

3532
0

Latvijas Skeitborda federācijas organizētā Vans Latvijas Skeitborda līgas 2018. gada sezona ir noslēgusies ar lieliskām sacensībām Miera dārza skeitparkā. Lūk arī 4. posma video atskats ko veidojis video meistars Ed Gaba:

VLSL 2018. gada sezonas kopvērtējums

Iesācēju grupā jau kopš VLSL’18 pirmā posma Barona ielas skeitparkā iezīmējās top 3 braucēji, kuri pārliecinoši saglabāja iesākto ritmu un aktīvi apmeklēja visus četrus šī gada posmus. Ar diviem trešo un diviem ceturto vietu finišiem kopvērtējuma trešo vietu ieņem Oto Kopcis. Iegūstot trīs otrās un vienu trešo vietu, sezonas kopvērtējuma otro vietu ieņem Kristers Kraupša. Tomēr pārliecinošu uzvaru un vislielāko punktu daudzumu no visām sacensību grupām ieguva Uvis Cinītis, kurš 2018. gada sezonā uzvarēja trīs posmos un vienā ieguva otro vietu. Jāmin ka visi top 3 braucēji ir arī Rīgas Skeitborda skolas audzēkņi.

VLSL’18 Iesācēju grupas sezonas uzvarētājs Uvis Cinītis

 

Meiteņu grupā izteikta sācensība visas sezonas garumā notikās starp Anci Sakšu un Ingūnu Skujiņu. Ancei sezonas laikā izdevās izcīnīt divas otrās vietas un vienu uzvaru, bet Ingūna uzvarēja trijos posmos tādējādi iegūstot 150 punktus un uzvarot kopvērtējumā.

VLSL’18 Meiteņu grupas sezonas uvarētāja Ingūna Skujiņa

Amatieru grupā sezonas kopvērtējuma uzvarētājs nebija zināms līdz pat 4. posma amatieru pēdējiem braucieniem. Kopā dalību 2018. gada VLSL sezonā ņēma 17 amatieri, bet tikai daži no viņiem piedalījās vairākos posmos, attiecīgi nebija izteikta sezonas līdera. Sacensību posmā Cēsīs vietējie Cēsu braucēji atzīmējās ar patiesi augstām prasmēm un pēc labi aizvadīta posma ieradīs cīnīties par uzvaru arī noslēdzošajā posmā Miera dārzā, kurā visiem trīs Cēsu pārstāvjiem izdevās iegūt godalgotās vietas uz pedestāla. Kopvētējumā radās vel nebijusi situācija, kad pirmo vietu sezonā dalīja 3 braucēji Dāvis Daukšts un Edijs Plūme no Cēsīm un Mārtiņš Reitups no Rīgas.

VLSL’18 divi no amatieru grupas sezonas uzvarētājiem Dāvis Daukšts un Edijs Plūme

 

Saspringtākā cīņa gan katrā sacensību posmā, gan sezonas kopvērtējumā notika Pro grupā. Pēc uzvarētā otrā un trešā posma Fricis Štrauss bija ieņēmis vadību, bet Artūrs Bogdanovičs un Miks Grantiņš punktu ziņā bija pavisam tuvu līdera pozīcijai. Tā kā visi trīs no šiem braucējiem piedalījās 4. posmā, tad visu izšķīra tiesnešu vērtējums un posma gala rezultāti. Vienīgais trijniekā no minētajiem braucējiem ierindojās Artūrs Bogdanovičs tādējādi izcīnot uzvaru Vans Latvijas Skeitborda līgas 2018. gada sezonā. Otro un trešo vietu ar vienādu punktu skaitu dalīja Fricis Štrauss un Miks Grantiņš.

VLSL’18 sezonas Pro grupas uzvarētājs Artūrs Bogdanovičs

 

VLSL’18 sezonas kopvērtējuma uzvarētāji! Apsveicam!

Vislielākais paldies pasākuma organizatoriem: Latvijas Skeitborda Federācija, kā arī atbalstītājiem Vans, Boards.lv, Rīgas Skeitborda skola, Skeits.lv!

Paldies sacensību veidotājam un vadītajam Artam Amoliņam, kā arī video meistaram Ed Gaba, kā arī visiem fotogrāfiem, kuri palīdzēja iemūžināt šīs sezonas sacensības!

Tiekamies Vans Latvijas Skeitborda līgā 2019. gadā!

Iepriekšējais rakstsVans Latvijas Skeitborda līgas’18 4. posma atskats
Nākamais rakstsLV skeitbordisti dodas uz European Skateboarding Championship sacensībām Bāzelē