Mājas Jaunumi VANS Latvijas Skeitborda Līgas 3. posma atskats un rezultāti

VANS Latvijas Skeitborda Līgas 3. posma atskats un rezultāti

2263
0

VANS LATVIJAS SKEITBORDA LĪGA 3. POSMS

Sestdien, 22. jūlijā Cēsu skeitparkā norisinājās Vans Latvijas Skeitborda līgas 3.  un noslēdzošais Vans Latvijas Skeitborda līgas posms “Dynamite Jam”

Kā katru gadu arī šogad  Dynamite Jam notika Cēsu pilsētas svētku ietvaros un pulcēja kopā kuplu skaitu skeitbordistu no dažādām Latvijas pilsētām un vēl kuplāku skaitu sacensību skatītāju. Braucēji bija ieradušies, lai pacīnītos par reitinga punktiem, naudas balvām un citiem labumiem, ko bija sarūpējuši VLSL atbalstītāji. Šim posmam likmes bija īpaši lielas, jo tieši Cēsīs izšķīrās Vans Latvijas Skeitborda Līgas kopvērtējuma rezultāti. Tā kā diena bija super saulaina un karsta, atmosfēra bija lieliska un noslēdzošais posms notika labāk nekā iecerēts.

Tāpat kā iepriekšējos VLSL posmos, arī šīs sacensības  pulcēja top Latvijas skeitbordistus 4 dažādās braucēju grupās: iesācēji, amatieri, meitenes un PRO.

pasmaidam kamerai
Linards Vīksniņš nosegrind
MIks priecīgs
K. Kalvāns blunt stall
K. Polis ceļ laukā smith grind
sacensību prieki
Rorbahs bs smith

MEITENES

Meiteņu grupā šoreiz bija 3 dalībnieces, kuras arī draudzīgi savā starpā sadalīja vietas uz pjedestāla. Meitenes rādīja labas braukšanas prasmes, taču teikt, ka tika sēdināti daudz un dažādi triki nevarētu. Šoreiz jaunākā sacensību dalībniece bija 5 gadīgā Ingrīda, kura ar tēva palīdzību veiksmīgi nostartēja savās pirmajās skeitborda sacensībās. Ingūna mēģināja izpildīt sarežģītākus trikus un bija ļoti stabila uz dēļa, kas arī noveda viņu pie pirmās vietas sacensībās. Marta rādīja daudz un dažādas kikcturn variācijas un stabilu dēļa kontroli.

Ingūna brauciena laikā

 

UZVARĒTĀJI MEITEŅU GRUPĀ 

 1. Ingūna Skujiņa
 2. Marta Kariņa
 3. Infgrīda Misāne
Sacensību vadītājs Arts Amoliņš un tiesneši A. Blumfelds, Toms Bika un Rūdolfs Henčelis

IESĀCĒJI

Iesācēju grupā piedalījās 3 skeitbordisti: Dāvis Melnis abu iepriekšējo posmu uzvarētājs, Artūrs Jansons arī viens no līgas kopvērtējuma līderiem un viesu braucējs no Igaunijas Jans Suts. Divos finālbraucienos tika atrādīti daudz un dažādi labi triki, bet arī šoreiz galvas tiesu pārāks par saviem sāncenšiem izrādījās Dāvis, kurš aizvadīja lielisku pirmo braucienu – bez nevienas kļūdas, iekļaujot tajā sarežģītus trikus visos parka elementos.

Dāvis Melnis boardslide
Artūrs Jansons 50-50
Dāvis lido pār jump boxam
Artūrs flipo

 

UZVARĒTĀJI IESĀCĒJU GRUPĀ (-13)

 1. Dāvis Melnis 
 2. Artūrs Jansons
 3. Jan Suts

AMATIERI

Arī amatieri rādīja lielisku sniegumu šajā posmā, iekļaujot savos braucienos sarežģītus trikus un to variācijas. Bija patīkami vērot kā braucēji ir progresējuši kopš iepriekšējiem mačiem un pielikuši klāt juanas prasmes  un trikus.  Mačos startēja 10 dalībnieki no kuriem 5 savā starpā cīnījās finālā. Šoreiz pārāks par visiem izrādījās Tomass Daugavietis, kurš līdz šim vēl ne reizi nebija uzvarējis iepriekšējos VLSL posmos.

Tomass hardflips
Igauņu viesis Aleksandrs darbībā
Mārtiņš Reitups noseslide
Edgars Vīns 50-50

 

UZVARĒTĀJI AMATIERU GRUPĀ (-17)

 1. Tomass Daugavietis
 2. Dāvis Dauksts
 3. Mārtiņš Reitups

pro

Kā vienmēr sīvākā cīņa un kvalitatīvākais skeitbords no Latvijas labākajiem braucējiem bija vērojams tieši PRO grupā. Triki tika sēdināti viens pēc otra un līmenis, kādu rādīja skeitbordisti savos braucienos bija tik tiešām iepriecinošs. No 14  dalībniekiem divos kvalifikācijas braucienos tika atlasīti 7 labākie, kas savā starpā cīnījās finālā par naudas balvām un vērtīgajiem VLSL reitinga punktiem.

Roberts blunt stall
Kalvāns flipo uz fs boardslide
A. Nesaule boardlside
K. Kalvāns tailslide
Edijs Dāvids Jansons 50-50
R.Rorbahs crook stall

 

Linards 360 flip
Niklāvs Vētra ar gepu pāri zālei

 

PRO GRUPAS UZVARĒTĀJU TRĪNIEKS:

 1. Niklāvs Vētra
 2. Rūdolfs Rorbahs
 3. Romario Siimer

Paldies visiem atbalstītājiem un organizatoriem: Latvijas Skeitborda Federācija, Cēsu Jauniešu domei, VANSBoards.lvELEMENT, STANCE, Rīgas Skeitborda skola un DYNAMITE

Biļžu autors: Nauris Dollins

Iepriekšējais rakstsVLSL KOPVĒRTĒJUMA REZULTĀTI PIRMS NOSLĒDZŌŠĀ POSMA
Nākamais rakstsBaltā nakts Nacionālajā bibliotēkā veltīta Latvijas simtgades projektam “Brīvības Vēstneši”