Mājas Jaunumi WINTER KICKOFF’ 17 atskats un rezultāti

WINTER KICKOFF’ 17 atskats un rezultāti

1772
0

21. un 22. oktobrī skeitparkā “Monsterparks” norisinājās ikgadējās lielākās sezonas noslēguma sacensības skeitparku sporta veidiem „WINTER KICKOFF 2017”. Sacensības ne tikai atzīmēja vasaras sezonas noslēgumu un iekštelpu sezonas atklāšanu, bet bija arī  pēdējās sacensības šajā skeitparkā pirms  “Monsterparka” lielās pārvākšanās.

Arī šogad Winter Kickoff ietvaros arī šogad līdzī kā iepriekšējā gadā notika atlase uz prestižajām skeitborda sacensībām “Simple Session’18”, kas ir viens no posmiem Pasaules kausā skeitbordā un notiek Tallinā 3 un 4  februārī. Braucēji, kas kvalificējās mačiem– Rūdolfs Rorbahs, Kārlis Bogustovs un  Artūrs Bogdanovičs.

Visās disciplīnās un grupās bija vērojamas sīvas cīņas, braucēju dažādība un izaugsme. Meistari pārsteidza skatītājus un citus braucējus ar skeitparkā vēl neredzētiem trikiem

Katrā grupā tika noteikti ne tikai trīs labākie braucēji, bet arī papildus nomināciju un specbalvu ieguvēji, kā arī laimīgie “Playgorund Festival ’18” zelta biļešu uzvarētāji.

IESĀCĒJI

Prieks par jaunajiem, mazajiem censoņiem, kas atrādīja lielisku sniegumu arī sājās sacensībās. Progress jūtams ar katriem mačiem. Tiek pārvarētas pirmās bailes un sēdināti pirmie triki skatītāju un tiesnešu klātbūtnē.

VANS best trick – Roberts Grandāns

no kreisās Ernests, Kristers un Ance

Prieks redzēt jaunas sejas ieņemot pelnītas godalgotas vietas. Rīgas Skeitborda skolas audzēkņi  draudzīgi sadalīja vietas uz pjedestāla.

Iesācēju grupas rezultāti:

  1. Kristers Kraupša
  2. Roberts Grandāns
  3. Ance Sakša

“Best style” nominācija – Ernests Mežinskis

Tiesneši R. Heņčels un Toms Bika

Amatieri

Nopietna attieksme, sīva konkurence, sarežģīti triki un  spēcīgi, jauni braucēji. Škiet, ka arī šajā grupā neviens negrib laist garām iespēju atrdīt savu labāko sniegumu un izcīnīt braucējun un tiesnešu atzīnību. Par lielu pārsteigumu visiem  “Amatieru” grupā šoreiz triumfēja 12 gadīgais Dāvis Melnis, aiz sevis atstājot krietni vecākos un pieredzējušakos braucējus.

Dāvis Melnis 360 flip

Elizabete iešredo ar puikām

Dāvis Melnis bs 360
Mārtīņš Reitups nosselide
Tomass Daugavietis hardflip

Amatieru grupas rezultāti:

  1. Dāvis Melnis (Boards.lv, DC)
  2. Mārtiņš Reitups
  3. Kristiāns Petkēvičs

VANS best trick – Tomass Daugavietis (Clockwise)

Pro

Skeitborda saldais ēdiens kā vienmēr tika notiesāts “PRO” grupas braucienu laikā.

kopēja blice

R. Rorbahs un Melis

PRO grupas rezultāti:

  1. Rūdolfs Rorbahs (Clockwise, Converse)
  2. Meelis Erm (Tikari, Converse)
  3. Kārlis Bogustovs (Volcom, Jart, Boards.lv)

best trick

Lion “Best trick” jeb labākā trika konkursā skeitbordisti centās pārvarēt šķērsli ar pēc iespējas iespaidīgākiem trikiem. Visvairāk trikus un tai skaitā arī labāko triku izpildīja Artūrs Bogdanovičs.

Aerodium “Fly High” izaicinājumā labākie augstlēcēji-skeitbordisti bija A. Bogdanovičs un Artūrs Nesaule.

Pasākums norisinājās ar “Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta”, Vans, Monster energy, Lion un “LIVE RIGA” atbalstu.

 

Iepriekšējais rakstsSkeitparku rudens sezona atklāta.
Nākamais rakstsRīgas Skeitborda skolas nodarbības notiks G-tiim skeitparkā