Mājas Skeiteri Armands Baumanis

Armands Baumanis

3345
0
Armands Baumanis
Foto: Mārcis Ruiķis

Armands Baumanis ar skeitbordu nodarbojas no 2001 gada, līdz ar to diezgan oficiāli ir viens no Latvijas Skeitborda “core čaļiem”, un šī iemesla dēļ vien mums ir prieks nopublicēt oficiālo Armanda skeitborda info ar visiem labu labajiem video.

Sekos vispārīgi jautājumi un atbildes no Armanda Baumaņa (šeit pa ceļam radās doma kādreiz tikt pie nopietnākas intervijas ar Armandu).

Armands Baumanis
Foto: Artūrs Pavlovs

S: Sveiciens Armand! Kādas ir lielākās skeitborda sacensības kurās piedalījies?

A: Viljandi Bash Igaunijā. Lielākie individuālie panākumi vēl priekšā. Agrāk par lielu sasniegumu uzskatiji, kad mani sāka atbalstīt veikals Proactive Sports, bet prieks nebija ilgs, jo drīzumā veikals pārstāja strādāt 🙂

S: Kurš ir šī brīža favorīts uz dēļa?

A: Grūti izvēlēties vienu, tik ļoti daudz spilgtu personību, stilu un triku. Bet jāsaka, ka no pēdējā laikā redzētajiem, man tīk Jake Johnson.

S: Ko ieteiktu jaunajiem skeitbordistiem?

A: Jaunajiem skeitbordistiem varu ieteikt nekad nepadoties un turpināt skeitot. Atbalstīt tos, kuriem dzīve nav tik viegla un padalīties ar savu veco dēli / apaviem. Aiz sevis skeitparkos un spotos neatstāt miskasti. Cienīt vienam otru un katru dienu progresēt. Būt patiesiem un īstiem gan uz dēļa, gan dzīvē.

S: Kādi ir Tavi iecienītākie skeitborda brandi? 

A: Sk8mafia, JSLV, Mosaic, Bones, Indy, Perus. No apaviem  Adidas, Nike, Ipath.

S: Ko saki par savu aizraušanos?

A: Jūs jau visi mani zinat, ja neesmu darbā, tad esmu uz dēļa! Mana dzīve riņķo tikai par un ap šo tēmu (un manu mīļoto arī protams :)). Ar tiem pašiem džekiem ar kuriem sāku, ar tiem pašiem arī skeitoju, protams daudzi nākuši klāt un daudzi pieauga parāk ātri un vairs neskeito. Daudzi ir ārzemēs, sveiciens visiem, Jūs man ļoti pietrūkstat! (Krastiņš, Edaks, Vasjons u.c). 

Šobrīd sakarā ar skeitbordu esmu iesaistijies vairākos projektos, viens no tiem – praktisks apģērbs skeiteriem, par to visu drīzumā dzirdēsiet internetā!

S: Ko novēli Latvijas skeitborda sfērai?

A: Vairāk jaunu spotu, vairāk jaunu skeitparku, vēl vairāk skeiteru, pašiem savas doskas.

Tiem kuri vēl nav redzējuši šos video ar Armanda Baumaņa piedalīšanos, iesaku noskatīties!

Iepriekšējais rakstsKristofers Ozols (video)
Nākamais rakstsToms Bērziņš (video)