Mājas Jaunumi Baltijas Skeitborda Sacensību posms Lietuvā.

Baltijas Skeitborda Sacensību posms Lietuvā.

1681
0

Pagājušajā nedēļā, mūsu viens no labākajiem skeitborda inventāra veikaliem Clockwise.lv Lietuvas skeitparkā “KABLYS” rīkoja Baltijas Skeitbordas Sacensību apļa 4. posmu.

Kopumā ļoti labs izbrauciens. Gandrīz puse turpceļa pagāja pa Lietuvas autobāni. Sanāca ieekonomēt ceļa laiku gandrīz par stundu un līdz ar to ieradāmies laikā. Lietuvas teritorijā diena bija saulaina, varētu teikt pat nedaudz karsta.

Iebraucot Viļņa, tuvojoties skeitparkam “KABLYS” nevarēja nepamanīt strauji mainīgo pilsētas reljefu, viss vienos pakalnos. Tagad varu saprast, kāpēc pieredzējušie skeitbordisti runāja par iepriekšējo gadu izbraucieniem ielās.

Pašas skeitborda sacensības sākās laicīgi un varētu teikt norisinājās bez aizķeršanās, tā ka pat pēc priekšfināliem braucēji bez trakas steigas varēja iestiprināties ar Clockwise sarūpēto ēdienu, uz grilla ceptām desiņām, salātu lapām, pesto mērci un maizi. Daži bija stipri izsalkuši un domāju, ka viņi šajās sacensībās bija vislielākie ieguvēji, varētu teikt pat īstie uzvarētāji.

Parks diezgan palietots un stipri savādāks kā līdzšinējie, redzētie. Tomēr personīgi man no skatīšanās viedokļa Lietuvā patika pat nedaudz labāk kā Igaunijā. Noteikti var slavēt Lietuvā sarūpēto skaņu sacensību vadītājam. Labākā no visiem posmiem. Labi teksti, labā skaņā, tas viss kopumā radīja ļoti labu atmosfēru.

Šoreiz bija arī ļoti ērti vērot pašas skeitborda sacensības. Viss tiešām bija izdevies.

Pēc šīm sacensībām gribas pateikt īpašu paldies Clockwise.lv komandai par līdzšinējo sacensību tūri. Nedaudz vēlāk šo rakstu cerams papildināšu, jo būtu kārtīgāk jāpiemin paši braucēji un sacensību organizētāji.

Vēlreiz visiem paldies un lai laba diena.

13skeitbords

2skeitbords

11skeitbords

 

12skeitbords

3skeitbords

6skeitbords

7skeitbords

8skeitbords

5skeitbords

Iepriekšējais rakstsSkeitbords Tallinā
Nākamais rakstsEmīls Šagijevs