Mājas Skeitbords Kā kļūt par izcilu skeitbordistu?

Kā kļūt par izcilu skeitbordistu?

1878
0

Šajā rakstā ir apkopoti pirmie 7 vispārīgie pamatprincipi topošajiem skeitbordistiem. Pie tiem pieturoties var sasniegt labus individuālos rezultātus un iegūt dziļāku izpratni par skeitbordu kopumā.

1. Pārvari bailes – tomēr esi prātīgs. Tā ir viena no svarīgākajām lietām skeitbordā. Ja baidīsies, tad iespēja, ka Tu uztaisīsi labu triku būs stipri zema. Bet kāds tad ir noslēpums, kā lai rīkojās, kā lai pārvar sevi? Pirms dari, apdomā triku kārtīgi, apskati vietu, un izdomā kā to labāk paveikt, tad ieslēdz sevī principu “Dari”.

2. Neneodarbini sevi ar vienu un to pašu katru dienu. Ātri paliks garlaicīgi. Nodrošini sev X faktoru – vienkārši maini skeitošanas vietas, uzaicini līdzi draugus, klases biedrus, dodies līdzi citiem skeiteriem. Maini apstākļus.

3. Neierobežo sevi tikai ar skeitparkiem. Skeitparkos nav tā, kas ir uz ielas. Izmanto trepes, margas, apmales, dažādās virsmas, skeito it visur, tikai neaizmirsti ievērot sabiedrisko kārtību.

4. Nebaidies no sāpēm. Nav nekādas nozīmes tam, ka Tu nokriti mēģinot kautko jaunu. Celies augšā un mēģini vēlreiz. Ja gadīsies kāda trauma, Jūsu draugi Jūs par to respektēs. Katrs kritiens padara Tevi izturīgāku.

5. Skeita dēli ņem līdzi vienmēr un visur. Tu nekad nezini, kad Tev paliks garlaicīgi un tas ir labs mirklis lai mēģinātu kautko jaunu.

6. Cik vien vari skeito kopā ar draugiem. Viņi var nofilmēt mirkļus, kad Tu mēģināsi pašus grūtākos un jaunākos trikus. Ja krīti, celies kājās un mēģini vēlreiz līdz triks ir Tavs.

7. Izzini vairāk par trikiem, kurus mēģināsi apgūt. Centies vispirms tos paveikt domās, tad dari un domā, ka Tu to vari. Ja krīti, celies un dari. Sāpes pāriet, paliek tikai uzvaras.

www.skeits.lv

Iepriekšējais rakstsRyan Sheckler par skeitbordu (video)
Nākamais rakstsRodnijs Mullens – skeitborda grands uz TEDx skatuves (video).