Mājas Skeitbords Kur Latvijā vislabāk uzsākt skeitot vai nodarboties ar skeitbordu?

Kur Latvijā vislabāk uzsākt skeitot vai nodarboties ar skeitbordu?

5027
0

Protams tas ir nedaudz atkarīgs no gadalaika kurā Jūs to plānojiet darīt, bet kopumā varētu iezīmēt tādu scenāriju:

Ja ir vasara un ir pašam savs dēlis, tad diezgan droši variet doties uz Grīziņkalnu. Precīzāka skeitparka adrese ir Rīga, Pērnavas iela, starp Ata ielu un J. Asara ielu. Liels plus, gandrīz vai pats pilsētas centrs, apkārt zaļš parks. Nav mazsvarīgi pateikt, ka arī Ghetto Games komūna ļoti labi iedvesmo un tieši tapēc tur ir tik labi sākt apgūt skeitot prasmi. Tur satiekas gan skeitbordisti, gan visi pārējie, tiek spēlēts streetbols un kas tik viss vēl ne. Neviens arī pārāk neskatās uz to ko Tu māki vai vēl nemāki, bet ja kautkas izdodas it īpaši ja esi iesācējs, tad dzirdēsi arī atzinīgus vārdus. Vienu vārdu sakot, viss ir dikti labi. Vēl viena riktīgi laba štelle tur ir garšīgie Ghetto burgeri, kuri atrodas pāri ielai, stilīgā kafejnīcā, nu paša Ghetto branda gatavotie. Pie piezīmēm, skeitparkā esošās rampas noveco, tapēc visiem jāpiepalīdz un tās būtu kopīgiem spēkiem jāatjauno. Vasara, vasara, vasara. Ar sportu tur var nodarboties bez maksas.

512px-Grizinkalns_park_Riga_map

Nākošā pietura. Kad esi iemācījies nostāvēt uz skeita dēļa, vari doties uz VEF Skeitparku (raksts papildināts, šobrīd VEF skeitparks vairs neeksistē – diemžēl). Precīza adrese: Ūnijas 4, korpuss 5 iebraukšana no Brīvības ielas tur kur bija galvenā VEF caurlaide, iekšā nedaudz pa labi un nākošais aiz “Goodwill” naktskluba. Mājas lapa, laikam patreiz viņiem nav. Diezgan stilīgi. Ko var teikt par šo vietu. Patreiz tas ir labākais skeitparks Latvijā priekš tā līmeņa skeitborda braucējiem, kuri jau nedaudz šo to prot, nu vismaz nebaidas nobraukt no rampām. Dinamiska skeitparka konfigurācija un tur ir ko darīt. Varētu būt nedaudz lielāks, taču skeiteri pārsvarā ir vai nu pieklājīgi, vainu ļoti pieklājīgi un satiksmi viens otram netraucē. Pirmajā brīdī ieejot nevajag nobīties no augstās rampas, kura atrodas pie ieejas skeitparkā un turpat zem kājām. Iesācējiem no tās nav jābrauc. VEF Skeitparkā darbojas arī skeita skola, jautāt pie ieejas. Nav dārgi.

557527_717406658275026_1060743604_n

Šajā skeitparku tūrē ir vēl viena pietura, kura ir jāpiemin. Samērā netālu no VEF atrodas Monsterparks. Precīza adrese: Kroņu iela 13a Rīgā. Piebraukt var pacietīgi turoties uz Kroņu ielas un gaidot kreisajā pusē uzrakstu Monsterparks, tad griežiet iekša un šķiet kāds 3 angārs. Mājas lapa laikam patreiz arī nav, vai ir zem citas adreses kā nosaukums. Šeit ir mazliet nopietnāka atmosfēra un arī mazliet nopietnāki plašumi. Skeita rampas lielākas un arī braucēji lielāki, jo pārsvarā šajā parkā apmeklētāji pārvietojas uz bmx riteņiem. Patīkami paskatīties kā sportisti tur lec, lido un griežas ap savu asi. Forši, noteikti šis parks visiem ir jāapmeklē. Pēdējā laikā ir dzirdētas runas ka Monsterparks plāno gana lielus uzlabojumus. Nu gaidīsim, redzēsim un neaizmirstam turēt īkšķus, lai viss izdodas. Ja kaut viens sarosas un izdara ko labu, pārējie seko piemēram. Vajag kustību.

parks1

Rezumējot. Gandrīz vai pašā Rīgas centrā ir izveidojies savdabīgs skeitparku trīstūris, visi atrodas netālu viens no otra. Visur laba atmosfēra. Ja man jāsaka subjektīvs viedoklis, tad patreiz rudenī siltāk un tieši vairāk uz skeitbordu vērsts būs VEF skeitparks.

Iepriekšējais rakstsSKEITBORDA SKOLA | 1 NOV – 31 DEC 2013
Nākamais rakstsInteresanti fakti par Skeitbordu.