Mājas Jaunumi Labā atmosfērā aizvadītas SPRING KICKOFF 2014 sacensības

Labā atmosfērā aizvadītas SPRING KICKOFF 2014 sacensības

3854
0

Galvenie noteicošie faktori, kuri ieregulēja SPRING KICKOFF 2014 tik labā gaitā, bija saulaina, saulaina diena, uz ugunskura gatavots veselīgs ēdiens, jauns, plašs skeitparks, ļoti aizraujošas sacensības un daudz, daudz balvas, kuras saņēma liels dalībnieku skaits.

spring-kickoff-2014
Spring Kickoff 2014 Monsterparkā

Ko varēja pamanīt? Kā jau organizātori bija solījuši, vērtēšana šajās sacensībās notika ne kā parasti. Galvenais kritērijs bija kopējais sportista sniegums visu sacensību laikā, un izskatās, ka tas bija prātīgs lēmums. Ikviens sava brauciena laikā varēja rādīt visas savas spējas un trikus ko vien viņš pieprot. Latvijā šogad šīs bija pirmās tāda veida sacensības un šāds pasākuma formāts izskatijās ļoti, ļoti pozitīvi. Uzvaru varēja gūt jebkurš, gan par stilu, gan ātrumu, gan augstāko lēcienu u.t.t..

skeitslv-spring-kickoff-2014-leciens

Vai skatītājiem patika? Ievēroju, ka jaunajā parkā pasākumu patika skatīties arī tiem, kuri ir atbalstītāji, vai atbalstītāju atbalstītāji. Pēc tam man kāds teica, ka bija ļoti labi un tā esot bijusi aizraujoša atpūta visas dienas garumā. Lielā terases konstrukcija gar parka ieejas sienu ir labi izveidota un ļauj viegli pārskatīt visu parku. Tas ir baudāmi, it īpaši tajos gadījumos, kad savas prasmes rāda pieredzējušākie braucēji.

skatitaji-spring-kickoff

Kāds īsti ir jaunais skeitparks? Izskatās, ka Latvija tagad ir laba vieta, kur sportistiem ir nopietnas iespējas trenēties, uzlabot savu braukšanas stilu un mācīties trikus lielākā ātrumā. Šeit nāk prātā pasaules ranga sacensības “Simple Session 14” Tallinā, kur galvenie argumenti uzvarām bija triki lielās amplitūdās. Visi triki notika lielā ātrumā, jeb straujā gaitā. Droši varu teikt, ka šis parks tādu prasmju izkopšanai ir piemērots par 100% un domāju pat, ka tas ir vienīgais tāda līmeņa parks Baltijā. Parka konstrukcijas ir lielas, augstas un daudzveidīgas, parka izmēri ir plaši. Prasmīgi izmantojot iespējas, braucēji diezgan viegli var saniegt lielu ātrumu, un tas ļauj viņiem tikt pie fantastiska rezultāta.

spring-kickoff-2014-skeitslv

Kas bija balvās? Ooooo!!!!!!!! Nu balvas bija sarūpētas ar atvēzienu. Izdevās ieskatīties tajā lielajā maisā, ko viens iesācējs bija pacēlis. Sākot ar VANS apaviem, cepuri un beidzot ar n-tām dāvanu kartēm no picērijām un aktīvo izklaižu vietām. Par ļoti dāsno balvu klāstu sportistiem jāsaka lielu paldies saviem draugiem un atbalstītājiem, kompānijām VANS, MONSTER ENERGY, PARBMX, TAKTIKA.LV, BOARDS.LV, S-POT, 333 VEIKPARKS, AERODIUM, RĀMKALNI, THEROLLING, PIZZAFLY, PSAIHO.LV un pašam MONSTERPARK.

skeitbords-balvas2

skeitbords-balvas

SKEITS.LV speciālbalva šoreiz tika amatieru grupas braucējam Kristoferam Ozolam, ar ko arī viņu apsveicam ☺

spring-kickoff-2014-skeitbords

Vēl īpašs paldies pasākuma organizātoriem, Jānim Kundziņam, Dāvim Nesenbergam, prasmīgajam pasākuma vadītājam, dīdžejam, pavāram Armandam par laša zupiņu, fotogrāfam uz slidām un visiem pārējiem, kuri palika aizkadrā. Paldies par Mega Labo Pasākumu.

spring-kickoff-2014-laba-atmosfera

Bildes pamazām gatavojas, un tuvākajās dienās tās varēs apskatīt arī mūsu mājas lapā.

www.skeits.lv

Iepriekšējais rakstsSpring Kickoff 2014
Nākamais rakstsBildes no Spring Kickoff 2014 jaunajā Monsterparkā