Mājas Jaunumi Rīgas Skeitborda Skola viesojās Valmierā!

Rīgas Skeitborda Skola viesojās Valmierā!

2091
0

Piektdien, 28. aprīlī, Rīgas Skeitborda skolas (RSS) pasniedzēji Arts Amoliņš un Artūrs Bogdanovičs devās uz Valmieru, lai tur novadītu skeitborda meistarklasi vietējā pilsētas skeitparkā.  Pasākums notika sadarbībā ar Valmieras Jaunatnes Centru.

Meistarklases tika ievadītas tāpat, kā ierastie RSS nodarbības – ar fizisku iesildīšanos, un tikai tad varēja ķerties pie pašas braukšanas. Izturīgākie pasniedzēju pavadībā uz dēļiem pavadīja visu nodarbībai atvēlēto laiku (pusotra stunda) un apguva skeitborda pamatu pamatus – atspērieni, līdzsvara turēšana, nelielu konstrukciju pārvarēšana u. tml.

Pasākuma mērķis bija iepazīstināt vietējos entuziastus – gan mazos, gan lielos, gan iesācējus, gan pieredzējušos – ar mūsu skolas darbības principiem, mērķiem un iespējām, ko tā sniedz saviem audzēkņiem. Kā arī iedrošināt uz pirmajām skeitborda iemaņām, pakonsultēt un parādīt dažādus trikus. Atsauksme no janiešu puses bija diezgan liela, jo skeitparka ikdiena ir samērā noslogota.

nodarbības procesā
te tapa arī kāada jauna profilene
nodarbības gaitā
www.skeitbordamodeļi.lv
jaunais Valmieras censonis

vietējie atrāda savus trikus

pirmie nobucieni

Arts ar nosegrind   Pēc pasākuma visi tika aicināti uz Valmieras Jaunatnes centra telpām, lai parunātu par esošā skeitparka kvalitāti untajā valdošo etiķeti. Tika uzklausīti mūsu novērojumi, novērtējumi un ieteikumi, kā arī apspriesta turpmākā iespējamā sadarbība Valmieras skeitparka un ekstrēmās vides uzlabošanas nolūkos.

Paldies visiem, par kopā jauki pavadīto dienu un pozitīvajām emocijām nodarbību gaitā!

Paldies Baltic BMX skolai par sadarbību.

Foto: Artūrs Bogdanovičs

Iepriekšējais rakstsSvētdien, 16. aprīlī RSS nodarbība nenotiek
Nākamais raksts4. maijā RSS nodarbības nenotiek!