Mājas Jaunumi Šajā Spring Kickoff svinēsim Monsterparks 5. gadu jubileju

Šajā Spring Kickoff svinēsim Monsterparks 5. gadu jubileju

2298
0

Baltijas lielākais iekštelpu skeitparks „Monsterparks” svin piecu gadu jubileju.

2. un 3. Maijā skeitparkā ”Monsterparks” norisināsies lielākās sezonas atklāšanas sacensības skeitparku sporta veidiem „SPRING KICKOFF”. Šogad, sacensību ietvaros, norisināsies arī „Monsterparka” piecu gadu jubiljas svinības.

Pirms gada renovētais „Monsterparks” guvis atzinību kā no kaimiņvalstu, tā arī citiem Eiropas braucējiem. Parkam kļūstot populārākam, ciemos ir uzņemti vairāki ārvalstu ektrēmo sporta veidu profesionāļi, kuri ierodas skeitparkā uzņemt video un pēc tam pavada laiku Rīgā. Galvenokārt skeitparks tika radīts mūsu pašu bērniem un jauniešiem, kuri ir iespēja jebkādos laikapstākļos nodarboties ar radošu fizkultūru vai arī trenēties augsta līmeņa sportiskiem sasniegumiem.

Plānots, ka „Spring Kickoff” pasākumā piedalīsies ap 250 dalībnieki no Latvijas un citām Baltijas valstīm. Iekštelpu skeitparkā savu meistarību rādīs BMX frīstaila, scooter frīstaila, skeitborda un ekstrēmās skrituļslidošanas braucēji iesācēju, amatieru un meistaru grupās. Pie skeitparka esošajā minidromā uz ātrumu sacentīsies longbordisti, skrituļslidotāji un fiksēto velosipēdu braucēji.

Uzvarētāji iegūs balvas no sacensību atbaltītājiem: Monster Energy, VANS, Parbmx, Boards.lv, Taktika.lv, MGP,LOKAL BOARDS, Lion, LULU pica, Therolling, Rāmkalni, Psaiho.lv, 333 Veikparks, Aerodium, TRU FIX KRU, Rīgas Skeitborda skola, STRAUME un Skeits.lv.

Sacensību laikā abu divu dienu garumā norisināsies arī citas aktivitātes, kas izklaidēs gan sacensību dalībniekus, gan skatītājus. Aktivitāšu skaitā būs divi rokmūzikas koncerti no grupām OMERTA un REBEL RIOT, jaunās Monsterparka mājaslapas atklāšana, Psaiho.lv šausmu tunelis, 333 veikparka batuts un fotogrāfa Kaspara Alkšņa foto izstāde, kurā atspoguļota Monsterparka vēsture.

Baltijā lielākais iekštelpu skeitparks „Monsterparks” tika atklāts 2010.gadā un četru gadu laikā pie sevis uzņēmis neskaitāmas gan Latvijas, gan plašāka mēroga sacensības. Skeitparks devis iespēju tūkstošiem jauniešu attīstīt savus sportiskos hobijus visa gada garumā.

Pasākums norisināsies ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, apdrošināšanas „BTA” un www.draugiem.lv atbalstu.

Vairāk info: www.facebook.com/monsterparks

Preses relīzi sagatavoja Dāvis Nesenbergs +371 29577501, davis@boards.lv

Iepriekšējais rakstsSimple Session 2015 skeitborda kvalifikācijas 1. kārta
Nākamais rakstsLawsen Miller ar savu pagājušā gada video kad viņam ir tikai 9 gadi