Mājas Jaunumi SIMPLE SESSION’16

SIMPLE SESSION’16

1892
0

Bildē Madars plivina pāri fly boxam

Tieši pirms nedēļas Igaunijas galvaspilsētā Tallinā jau 16to gadu pēc kārtas norisinājās “Simple session” skeitborda un BMX sacensības. Tā kā iepriekšējo gadu biju izlaidis, jau kādu laiku atpakaļ biju nobriedis šogad aizbraukt pačekot, kas īsti ir mainījies. Tāpēc 5dienas pievakarē kopā ar Lauru– to, kura parasti pēdējā laikā fotografē skeitbordu- pilnīgā tūristā iekāpām autobusā Rīga -Tallina un devāmies ceļā.  To daļu, kurā stāstu par to cik jautri mums gāja ceļā,  un cik ērti īstenībā ir mūsdienu autobusi, izlaidīšu.

Kā zināms ir Rīgā tādi vīri kā “Mindworkramps”, tie paši, kas uzbūvējuši Monsterparku, Miera dārzu, Promenādi un kaudzi citu foršu lietu. Tad nu lūk, izrādās, ka viņiem nav nekādu problēmu uzbūvēt arī Pasaules līmeņa sacensību skeitparku arī svešā valstī. Parks bija bomba, izpildījums un viss pārējais- patiešām- BOOOM!

001515000009

Niklāvs ar boardslide- nevar redzēt, bet viņš smaida kā taurenis

Latviešu delegāciju bez Apses, pārstāvēja trīs brašuļi Niklāvs Vētra (46), Rūdolfs Rorbahs (48) un Andis Vanadziņš (41), norādītie cipari aiz braucēju uzvārdiem nav viņu vecums, bet gan vietas, kuras ieņēma mūsu skeitbordisti šajās sacebsībās.  Lielos vilcienos  klasika, nākamgad noteikti būs krietni labāk.

001515000013

Biš māksla / izplūdusi bilde / Niklāvs un fonā Andis Hawks

Sači tik tiešām bija mega skatāmi un līmenis, kādos brauc visi skeitbordisti bija iespaidīgs. Tas kā plivina 16 gadīgie un 15 gadīgie puikas blakus profiem un citiem kontest raideriem vispār bija “salūts”.  Man atmiņā spilgti palikuši visi francūži sava braukšanas stila un triku dēļ,  un krievi, kas parkā vislaik brauca džemperos, lai gan arēnā bija diezgan silti arī sēžot tribīnēs.

001515000011

Niklāvs lecot nost no sienas

Vispār pasākums noorganizēts godam, viss līmenī. Arēnā viss bija pa smuko, kompānija man bija ameizing,  balles bija galīgi trakas, saule spīdēja tieši tik spilgti, cik vajadzēja un Tallina lutināja ar foršiem strīt spotiem, kas lika kustēties.

001515000012 Andis Hawks ar boardslide

Bildes fočētas ar tēva Zenītu, atzīšos, ka esmu superhaipā par šo aparātu, kas man 10 gadus noputējis stāvējis deguna galā. Šie kadri ir no manas otrās filmiņas, tā kā domāju, ka turpmāk bilžu kvalitāte uzlabosies. Kad izfočēšu filmiņu, kas palika no 2ās dienas Tallinā iespējams te piemetīšu klāt vēl pāris bildes.   k

 

 

Iepriekšējais rakstsRSS BRAUCIENS UZ SPOT OF TALLIN
Nākamais raksts“SPRING KICKOFF ’16” Monsterparkā aizvadīts labāk kā veiksmīgi