Mājas Jaunumi Skeitborda ekipējuma un aksesuāru veikals Tikari maina atrašanās vietu un turpina ceļu...

Skeitborda ekipējuma un aksesuāru veikals Tikari maina atrašanās vietu un turpina ceļu vienotas skeitborda kopienas izveidē

2933
0

Skeitborda ekipējuma un aksesuāru veikals Tikari maina atrašanās vietu un turpina ceļu vienotas skeitborda kopienas izveidē

Jauns specializētais skeitborda ekipējuma un aksesuāru veikals Latvijā – Tikari Skateshop, kas iepriekš atradās kaimiņos Grīziņkalna skeitparkam, no pirmā decembra apmeklētājiem ver durvis jaunā vietā – Stabu ielā 4. Jaunā atrašanās vieta nav nejauša izvēle. Tas ir punkts pilsētas centrā, no kura minūšu attālumā atrodas Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Kalpaka piemineklis, ne viens vien DIY spots un bārs Lokal House… Rīgas skeitbordistu pasaules centrs.

Tikari. ”Tik arī daudz tas mums ir.” Adidas, Baker Skateboards, HUF, Thrasher, WKND Skateboards, Vans, Nike, Brixton ir tikai daži no pasaules skeitborda zīmolu gigantiem, kas atrodami Tikari Skateshop plauktos, daži no tiem – pilnīgs jaunums Baltijas tirgū. Taču zīmola darbības virzieni neaprobežojas ne ar skeitborda dēļiem, ne apaviem un modi. Kopš veikals Pērnavas ielā vēra durvis 2015. gada jūlijā, Tikari zīmols no skeitbordistu veidota veikala savējiem ir pārtapis par Baltijā pazīstamu kustību.

Tikari veicina skeitborda popularitāti, sadarbojoties gan ar Ghetto Games (LV), gan Community DIY (LT), gan rīkojot sacensības. Tas ir arī vienīgais zīmols Latvijā, kurš atbalsta ne tikai PRO grupas braucējus, bet arī amatierus un savā komandā pārstāv braucējus no visas Baltijas, veicinot starptautisku sadarbību skeitbordistu kopienas iekšienē.

Komandas kodols – Artūrs Grīnbergs un Kaspars Blīgzna – ir Tikari sākums un beigas. Šodien tas pastāv pateicoties derībām un divu skeiteru sapnim – Tikari katra detaļa, sākot ar koncepciju un beidzot ar remontu jaunajās telpās, ir DIY jeb pašu rokām radīta. Abstraktā ideja par Eiropas līmeņa skeitborda veikalu Latvijā šodien ir materializējusies Baltijā unikāla koncepta veikalā, kas kļūst par platformu dažādām ar skeitborda kultūru saistītām norisēm.

Veikala atvēršana: CETURTDIEN 1. DECEMBRĪ, PLKST. 18:00-22:00, STABU IELĀ 4
Veikala darba laiks: P.-P. 10:00-20:00, S. 10:00-19:00, Sv. SLĒGTS

Papildus informācija:
Elīza Trumpe, sale & marketing-
+371 20373370
eliza@tikarishop.lv

Fotogalerija:

tikari_2tikari_3tikari_4tikari_5tikari_6tikari_7tikari_8tikari_9tikari_10tikari_11

 

Iepriekšējais rakstsWinter Kickoff 2016 madness
Nākamais rakstsRīgas Skeitborda skolas jaunie braucēji ietestē filmēšanu ar jauno ierīci