Mājas Skeitbords Skeitbords un Nacionālā Bibliotēka

Skeitbords un Nacionālā Bibliotēka

3432
0
latvijas-nacionala-biblioteka
Foto: Eduards Ņehajenko

Kā gan tāds ekstrēmais sporta veids kā Skeitbords varētu būt saistīts ar tādu slavenu jaunās arhitektūras objektu kā Nacionālā Bibliotēka? Domādams neizdomāsi, tomēr tiklīdz Tu nokļūsti pie Nacionālās Bibliotēkas ārējās arhitektūras, kļūst skaidrs, ka šī vieta burtiski pieprasa, lai tajā būtu kautkas, kas to padara dzīvu un cilvēkiem patīkamu.

Pasaulē šādas vietas tiek labi apdzīvotas ar dažādu kultūras pārstāvju klātbūtni un aktīvu darbošanos. Viena no šādām fantastiskām ielu kultūrām ir nu jau pasaulē īpaši populārais skeitbords.

Par šo Skeitborda un Nacionālās Bibliotēkās potenciālo sadarbības projektu jau savā ziņā diezgan skaidri savā intervijā mēdijiem ir izteicies slavenais, mūsu pašu māju skeitbordists Madars Apse. Pievienotajā saitē variet noskatīties pieminēto interviju ar Madaru studijā 5:

Ņemot vērā to ka skeitbordisti ir pozitīvi un aktīvi cilvēki, jau šobrīd lielā kopsadarbībā ar Latvijas lielākajiem Skeitšopiem, labākajiem skeitborda braucējiem un īstiem filmēšanas ekspertiem, top dažu minūsu filma, kura šajās dienās tiek filmēta pie nu jau tik slavenā, jauno laiku arhitektūras objekta Nacionālā Bibliotēka.

Novēlam visiem darītājiem veiksmi, atbalstīsim viņus un gaidīsim rezultātus.

Foto: Eduards Ņehajenko

Iepriekšējais rakstsSkeitbords Clockwise.lv rīkotajās sacensībās (2.daļa)
Nākamais rakstsGo Skateboarding Day Rīgā