Mājas Skeitšopi Skeitšops DC Road piedāvā profesionālus skeita apavus un stila apģērbus

Skeitšops DC Road piedāvā profesionālus skeita apavus un stila apģērbus

7322
0
DC Road
DC Road

DC ROAD Latvijā veiksmīgi darbojas jau no 2001. gada un saviem klientiem piedāvā tikai DC zīmola ražotās preces, galvenokārt apavus un apģērbus skeiteriem, snovbordistiem kā arī aktīvā dzīvesstila cienītājiem.

Kompānija DC tika dibināta 1994. gadā, kad tā ātri kļuva par līderi skeitborda apavu un citu zināmo aktīvo sporta veidu zīmolu sfērā. Uz šo dienu DC ir globāls preču zīmols, kurš ir paplašinājis savu ražoto produktu līniju iekļaujot piedāvājumā gan vīriešu, gan sieviešu, gan bērnu un jauniešu skeitborda apavus, dzīvesstila apavus un stila apģērbus.

Viens no DC kompānijas mārketinga stratēģijas stūrakmeņiem ir pasaules klases komandu izveidošana profesionālajā skeitbordā, snovbordā, un motokrosā. DC komandas ir labākais piemērs tam, kā šādā veidā kompānijām un sportistiem sadarbojoties kopā tiek pilnveidots un nostiprināts DC zīmols visas pasaules mērogā.

DC Road team

DC Road veikals papildus savām aktivitātēm atbalsta arī šādus aktīvus un daudzus jau zināmus Latvijas ekstrēmā sporta pārstāvjus: Dāvi Melni (Skate), Mārtiņu Aleksandroviču (Moto Freestyle), Jāni Rozīti (Street Freestyle), Voldemaru Siliņu (Snow), Kristapu Blušu (Drift).

Dāvis Melnis - DC Road
Dāvis Melnis
Mārtiņš Aleksandrovičs
Mārtiņš Aleksandrovičs
Voldemārs Siliņš
Voldemārs Siliņš
Jānis Rozītis
Jānis Rozītis
Kristaps Blušs
Kristaps Blušs

DC Road veikala atrašanās vieta ir nemainīga – Brīvības iela 154.

Veikala kontakttālrunis ir 67372282.

Internetā: DC Road

Iepriekšējais rakstsKristaps Jūdris
Nākamais rakstsSlapjās Game Of Skate spēles Ventspilī