Mājas Sacensības VANS LATVIJAS SKEITBORDA LĪGAS’ 19 PIRMAIS POSMS NORISINĀSIES BARONA IELAS SKEITPARKĀ

VANS LATVIJAS SKEITBORDA LĪGAS’ 19 PIRMAIS POSMS NORISINĀSIES BARONA IELAS SKEITPARKĀ

1663
0

VANS LATVIJAS SKEITBORDA LĪGA’ 19

Sestdien, 18. maijā, Krišjāņa Barona ielas skeitparkā, norisināsies “VANS Latvijas Skeitborda līgas” 2019. gada sezonas pirmais posms.

Pēc spēcīgas 2018. gada sezonas “VANS Latvijas Skeitborda Līga” ir atpakaļ jaunā izskatā ar jauniem cilvēkiem pie organizēšanas grožiem. Šogad VLSL ietvaros gaidāmi 3 posmi un īpašais Baltijas fināls, kurā piedalīsies sezonas labākie braucēji no visām trīs Baltijas valstīm, tādējādi katrās secensībās iegūtie reitinga punkti būs vēl nozīmīgāki! Vairāk par Baltijas finālu informācija vēl sekos.

VLSL, jeb nu jau tautā iesaukta par Latvijas Street League, sacensību sērijas pirmais posms norisināsies pēc ierastā formāta un sadalījuma 4 grupās: Iesācēji, Amatieri, Meitenes un PRO.

Vans Latvijas Skeitborda līgas’19 1. posmu rīko Latvijas Skeitborda Federācija un atbalsta mūsu ikgadējie lieliskie sponsori VANS, Boards.lv, Rīgas Skeitborda skolu un Skeits.lv

SACENSĪBU NOLIKUMS

Sacensību laiks un vieta

2019.gada 18. maijā plkst. 11:00 Rīgas Centra sporta kvartāla skeitparkā notiks Latvijas Skeitborda Līgas 2019. gada sezonas 1. posms.

Sacensību vadība

Sacensības organizē Latvijas Skeitborda Federācija. Sacensības tiesā LSF apstiprināta tiesnešu kolēģija.

Sacensību dalībnieki

 Latvijas  Skeitborda Līgā var piedalīties skeitbordisti, kas vecāki par 6 gadiem neatkarīgi no to dzimuma. Sacensības notiek skeitborda frīstaila disciplīnā – atsevišķi zēniem un meitenēm.

Braucēju grupas

Iesācēju grupā var piedalīties braucēji vecumā līdz 13 (iekaitot) gadiem;

Amatieru grupā var piedalīties braucēji vecumā no 13 līdz 17 (ieskaitot) gadiem;

PRO var piedalīties jebkurš skeitbordists, kurš uzskata, ka viņa braukšanas prasmes un līmenis ir atbilstošs, lai piedalītos šajā grupā;

Meiteņu grupā – nav vecuma ierobežojuma- visas braucējas startē vienā grupā;

Reģistrācija

Dalībnieku reģistrācija LSL19’ 1. posma sacensībām notiks sacensību dienā pie organizatoru telts no plkst. 11:00.   11:00 sāksies reģistrācija un plkst. 12:00 sacensības atklās skeitborda iesācēju grupa.

Dalības maksa

Dalības LSL19’ sezonas 1. posma sacensībās Rīgas Centra Sporta kvartāla skeitparkā ir 5 (pieci) EUR.

Sacensību formāts

Sacensības notiek saskaņā ar ISF (Starptautiskā Skeitborda federācijas) noteikumiem.

Sacensību formāts: 2  individuālie kvalifikācijas braucieni- katrs 1:15 min garš. Tiek ņemts vērā labākais rezultāts, pēc  kurā notiek braucēju atlase un braucēju kārtas secības noteikšana finālbraucieniem.

Pēc kvalifikācijas braucieniem finālos tiek 10 labākie braucēji, kas kvalifikācijā uzrādījuši augstāko rezultātu, ja braucēju skaits kādā no grupām nesaniedz 15 dalībniekus, organizatori var mainīt fināla dalībnieku skaitu vai arī atcelt grupas fināla braucienus un sniegumu vērtēt pēc aizvadītajiem kvalifikācijas braucieniem.

Katram dalībniekam ir divi finālbraucieni, ieskaita labāko rezultātu. Fināla brauciena garums ir 1 min.

Tiesāšanas kritēriji

Sacensību braucienos tiek vērtēta triku izpildes sarežģītība, dažādība, stils, parka izmantošana un ātrums. Sacensības vērtē 3 tiesneši, kuri katru braucienu novērtē 100 baļļu sistēmā, ņemot vērā visus iepriekš minētos kritērijus.

Apbalvošana

Apbalvoti tiek pirmo trīs vietu ieguvēji katrā grupā: Iesācēji, Meitenes, Amatieri un PRO.

PRO grupas braucēji papildus trofejām un balvām no LSL atbalstītājiem saņems naudas balvas:

1. vieta – 100 EUR

 2.vieta – 75 EUR

 3.vieta – 50 EUR

Atbildība

Par savu veselības stāvokli un pasākuma laikā gūtajiem savainojumiem atbildību uzņemas katrs, sacensību dalībnieks, to apliecinot ar savu parakstu reģistrācijas ietvaros, kā arī piedaloties pasākumā. Organizatori iesaka lietot visu  aizsarginventāru.

Drošība

Dalībniekiem, kuri jaunāki par 18 gadiem, aizsargķivere jālieto obligāti, vai pie reģistrācijas nepieciešama speciāla vecāku vai pilngadīga aizbildņa atļauja, kas apliecina, ka sacensību dalībnieks var nelietot aizsargķiveri. Pretējā gadījumā braucējs var tikt diskvalificēts no sacensībām.

Dopinga kontrole

Ja sacensību dalībnieks būs alkohola vai narkotisko vielu reibumā, viņš tiks diskvalificēts no sacensībām.

Dopinga kontroli veic Sporta medicīnas valsts aģentūras pilnvarotie dopinga kontrolieri.

Dopinga kontrolei var tikt pakļauts jebkurš sacensību dalībnieks pēc dopinga kontroliera izvēles.

Dopinga kontroles procedūra notiek atbilstoši Pasaules Antidopinga kodeksā noteiktajām prasībām.

Antidopinga noteikumu pārkāpuma gadījumā attiecīgā sporta veida federācija izskata pārkāpuma apstākļus un pieņem lēmumu par sankcijām.

Dalībniekiem obligāti jāizdrukā un jāaizpilda dalībnieka dalības apliecinājums (nepilngadīgiem dalībniekiem aizpilda vecāki) APLIECINĀJUMU VAR ATRAST ŠEIT!

Iepriekšējais rakstsLatvijas skeitbordisti dodas uz Simple Session’19
Nākamais rakstsVANS LATVIJAS SKEITBORDA LĪGAS’19 1. POSMA ATSKATS