Šajā sestdienā Rīgā, Monsterpark skeitparkā notika ikgadējais Winter Kickoff extrēmo sportu pasākums. Pirmās dienas otrā daļa bija veltīta skeitbordam. Dalībnieku visās grupās bija daudz, arī no kaimiņvalstīm Lietuvas un Igaunijas.
Sacensību nolikums bija sastādīts labi un tas skeitborda braucējiem deva pilnu rīcības brīvību. Kā varējām redzēt sacensību vērtēšanā nepaguruši darbojās skeitborda eksperti Maksims Feofilovs un Dāvis Nesenbergs.
Pirmo reizi sacensībās varējām ieraudzīt arī Rīgas Skeitborda Skolas audzēkņus, kuri sevi labi parādija un ar pirmajiem trikiem jau mēģināja slaidot pa boxu un atraktīvi braukt pa citām parka konstrukcijām.
Jaunākajā, iesācēju grupā no pazīstamākajiem braucējiem labas prasmes rādija Dāvis Melnis, Kristers Kalniņš un Kristians Petkēvičs.
Amatieru grupas braucēji Kristofers Ozols un Emīls Ieviņš vārda tiešā nozīmē rāva nost jumtu lecot no tā quoterī. Kristoferam izdevās, Emīlam gandrīz. Labi nobrauca Kristaps Bērziņš.
Pie Meistariem jau bija mazliet grūtāk izvērtēt, citi ātrumi un plašāks triku spektrs. Man patika kā brauca Niklāvs Vētra, Rūdolfs Rorbahs un man nepazīstams Lietuviešu čalis. Atsevišķus ļoti skatāmus un maz redzētus trikus izpildīja Artūrs Nasaule un Toms Bērziņš. Sacensību tiesneši apbalvoja krietni lielāku braucēju skaitu un pie balvām tika paprāvs bariņš. Ar to vērtēšanu ir tā, ka dažus Tu paspēj pavisam labi paskatīties un dažus nē. Reizi no reizes tas viss mainās. Varbūt citi nobrauca labāk, bet priekš sevis es pamanīju šos braucējus.
Pasākums labi izdevies un var manīt ka skeitbords Latvijā turpina augt un augt.
Paldies visiem Winter Kickoff 2014 atbalstītājiem:
Boards.lv, Mind Work Ramps, Vans, Monsterparks, Rīgas Skeitborda Skola, Taktika.lv, Stats