Mājas Skeitborda Skola Rīgas Skeitborda Skolas Rudens Atspēriens

Rīgas Skeitborda Skolas Rudens Atspēriens

2173
0

Šogad, rudens brīvlaika beigās, jaunajā The Spot Centrs norisinājās Rīgas Skeitborda Skolas sacensības Rudens Atspēriens. Sacensībās gan mazie, gan jau pieredzējušie skoliņas audzēkņi varēja parādīt savu veiklību un jaunos trikus. Programmā bija dažādas disciplīnas – ātruma sacensības, labākie minūtes braucieni, labākā trika sacensības, kā arī kas nebijis – skeitborda salikšana uz ātrumu un skeitborda viktorīna.

Bet pirms ķeramies klāt pie aktivitātēm, ir kārtīgi jaiesildās!
Element for life!

Pirmā disciplīna bija skeitborda salikšana, kurā visi dalībnieki tika sadalīti trīs komandās un katrai tika iedots skeitborda dēlis un maisiņš ar visām sastāvdaļām (treki, ritentiņi, gultņi un skrūvītes). Lai uzvarētu šinī stafetē, komandai bija jāsaliek dēlis un kādam no komandas bija jautaisa show-it.

Skeitbords tomēr sevī ietver daudz dažādas detaļas
Dēļu likšanā piedalījās gan lielie, gan arī paši mazākie
Varēja redzēt, kuri jau bija pazīstami ar dēļa likšanas procesu

Kad dēļi bija salikti, sākās skeitborda viktorīna, kurā treneri uzdeva dažādus jautājumus par skeitborda vēsturi, patreizējām aktualitātēm un tehniskajiem terminiem. Pēc tam, kad zinošākā skeitborda komanda bija noskaidrota, ķērāmies pie ātruma braucieniem jaunākajiem, kam sekoja best run sacensības lielākajiem un visbeidzot best trick lielajiem un mazajiem. Lūk video ar ieskatu kā mums gāja:

Sacensībām protams sekoja apbalvošana, kur prasmīgākie, ātrākie un zinošākie tika pie balvām no mūsu atbalstītājiem Element Skateboards un Boards.lv! Pa šo laiku, bija uzlekusi arī saule, kura spīdot iekšā pa visiem daudzajiem logiem skaisti izgaismoja bildes 🙂

Uzvarētāji ātruma disciplīnā
Best trick uzvarētāji
Dienas labāko braucienu īpašnieki
Pie balviņām par zinībām, labiem trikiem un pozitīvu atieksmi tika arī daudzi citi!
Gaišu Jums ziemu!

Paldies visiem par dalību un liels paldies mūsu atblastītājiem Element Skateboards, Boards.lv, Skeits.lv un The Spot! Tiekamies treniņos ziemā!

Iepriekšējais rakstsLV skeitbordisti dodas uz European Skateboarding Championship sacensībām Bāzelē
Nākamais rakstsRīgas Skeitborda Skolas Vecgada balle