Mājas Skeitborda Skola Rīgas Skeitborda Skolas Vecgada balle

Rīgas Skeitborda Skolas Vecgada balle

1408
0

Pašā 2018. gada izskaņā, 30. janvārī, G-Tiim iekštelpu skeitparkā Āgenskalnā norisinājās Rīgas Skeitborda skolas Vecgada Balle. Sacensībās ņēma dalību gan jau pieredzējuši audzēkņi ar lielu triku bagāžu, gan arī tie, kuri savas skeitborda gaitas uzsāka pavisam nesen.

Pirms sākam taisīt trikus ir kārtīgi jaiesildās

Visi dalībnieki, līdzīgi kā treniņos, tika sadalīti divās grupās – lielie un mazie, jeb iesācēji un amatieri. Kopumā skeitot un parādīt ko pa 2018 gada sezonu ir iemācījušies bija ieradušies 28 dalībnieki.

Enerģijas staru apspīdēts treneris Maksims

Pirmie, kā jau ierasts, parku ieņēma jaunākie dalībnieki, kuriem pirmajā disciplīnā bija jāparāda labākais minūtes brauciens. Šāda veida disciplīna nepiespiestā gaisotnē, labi trenē jaunos braucējus nākotnes sacensībām.

Roberts apņēmīgi dodas uz nākamā trika izpildes vietu
Oļesja parādīja labu sniegumu pirmo reizi braucot sacensībās un šajā skeitparkā

Kad jaunākie savus braucienus bija nobraukuši, parku ieņēma lielās grupas pārstāvji, kuri bija kārtīgi izplānojuši savus braucienus un trikus tajos. Jauzteic, ka šie bija iespējams labākie braucieni Rīgas Skeitborda skolas sacensībās līdz šīm.

Kristers ar tematisku cepuri ar vienu pirkstu saķēris nosegrab
Backside kickflip no Roberta
Fēliks lido iekšā euro gap
Artūrs ar noseslide pa ledžu
Oto ar boardslide

Pēč lieliski aizvadītiem lielās grupas braucieniem, visi atvilka elpu, uzlādēja enerģiju un devās mēģināt best trick. Šeit katram braucējam tika doti pieci mēģinājumi uztaisīt vienu, vislābāko triku no sava triku repertuāra. Visi braucēji startēja viens aiz otra, bet lielos un mazos tiesāja atsevišķi.

Savā best trick Oļesja nobrauca lejā pa 4 pakāpieniem
Nobraukšana lejā pa kāpnēm aizvien lielākā ātrumā bija diezgan iecienīts triks jaunākajā grupā
Fēliks ar boardslide pa kastīti
Roberts savā best trick izpildīja lielisku 360 flip pāri kornerim
Bet visus pārteidza Oto ar pirmo mēģinājumu izpildot caveman boardslide lejā pa lielo reilu

Pēc spēcīgiem trikiem best trick sacensībās, visi dalībnieki devās iekost picu, ko bija sarūpējis Pica LULU, kamēr tiesnesis kopā ar treneriem savilka rezultātus un sagatavoja balvas.

Liels paldies Boards.lv par daudzajām foršajām balvām!
Jaunākās grupas uzvarētāji

Jaunākajā grupā vislabāko braucienu izdevās veikt Jēkabam, kurš ieguva jaunu dēli no Element, otro vietu ieņēma Ugne, bet trešo Yans, kurš jau bija devies citos piedzīvojumos. Best trick starp jaunākās grupas dalībniekiem izcīnija Kristiāns.

Lielās grupas uzvarētāji. Prieks staro no viņu sejām.

Lielākajā grupā pirmo vietu un jaunu dēli no Element izcīnija Ernests, otrajā vietā atstājot Kristeru, kuram arī bija labs brauciens. Trešajā vietā ierindojās Aleksandrs. Best trick izcīnija Oto par ar caveman boardslide.

Par 2018. gada Rīgas Skeitborda skolas skeitbordisti tika atzīts Roberts Grandāns! Apsveicam!

Liels paldies visiem kuri ieradās un piedalījās un visiem, kuri nāca trenēties 2018. gadā. Šogad turpināsim iesākto un sasniegsim jaunas virsotnes. Tiekās treniņos!

Milzīgs paldies mūsu atbalstītājiem Element Skateboards, Boards.lv, G-Tiim skatepark, The Spot, Skeits.lv.

Iepriekšējais rakstsRīgas Skeitborda Skolas Rudens Atspēriens
Nākamais rakstsLatvijas skeitbordisti dodas uz Simple Session’19