Mājas Sacensības VANS LATVIJAS SKEITBORDA LĪGAS’18 3. POSMS NOTIKS CĒSĪS

VANS LATVIJAS SKEITBORDA LĪGAS’18 3. POSMS NOTIKS CĒSĪS

2287
0

VANS LATVIJAS SKEITBORDA LĪGA’18

Sestdien, 21. jūlijā, Cēsu skeitparkā, DYNAMI:T JAM ietvaros norisināsies “Vans Latvijas Skeitborda līgas” 2018. gada sezonas 3. posms.

Vans Latvijas Skeitborda līgas 2018. gada sezona ir pusē, divi posmi ir aiz muguruas un divi vel ir priekšā. Abi aizvadītie posmi Rīgā un Siguldā pierādīja, ka braucēju līmenis ir labi audzis un par uzvaru var cīnīties daudzi braucēji. Patreiz pārliecinoši sezonas līderi ir iezīmējušies tikai iesācēju grupā, bet meiteņu, amatieru un PRO grupā vel ikvienam ir izredzes iegūt sezonas labākā braucēja titulu.

VLSL’18 otrā posma video atskats un patreizējais kopvērtējums.

Šis posms izceļas arī ar vel lielāku balvu daudzumu un skaitu kā iepriekšējos posmos, jo papildus lieliskajiem ierastajiem atbalstītājiem, šoriez balvas labākajiem sarūpējuši arī vietējie Cēsu uzņēmumi.

Vans Latvijas Skeitborda līgas’18 3. posms norisināsies sadarbībā ar: Latvijas Skeitborda Federāciju, VANS, Boards.lv, Rīgas Skeitborda skolu un Skeits.lv kā arī Cēsu Jauniešu Domi, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Eiropas Savienības programmu “Erasmus+”. Papildus balvas dalībniekiem sarūpējuši Mežezers, veikals Eži, Studio Pica, Vinnis.

SACENSĪBU NOLIKUMS

 

Sacensību laiks un vieta

2018.gada 21. jūlijā plkst. 10:00 Cēsīs, DYNAMI:T skeitparkā notiks Latvijas Skeitborda Līgas 2. sezonas 3. posms skeitborda frīstailā.

Sacensību vadība

Sacensības organizē Latvijas Skeitborda Federācija. Sacensības tiesā LSF apstiprināta tiesnešu kolēģija.

Sacensību dalībnieki

Latvijas  Skeitborda Līgā var piedalīties skeitbordisti, kas vecāki par 6 gadiem neatkarīgi no to dzimuma. Sacensības notiek skeitborda frīstaila disciplīnā – atsevišķi zēniem un meitenēm.

Braucēju grupas

Iesācēju grupā var piedalīties braucēji vecumā līdz 13 (iekaitot) gadiem;

Amatieru grupā var piedalīties braucēji vecumā no 13 līdz 17 (ieskaitot) gadiem;

PRO var piedalīties jebkurš skeitbordists, kurš uzskata, ka viņa braukšanas prasmes un līmenis ir atbilstošs, lai piedalītos šajā grupā;

Meiteņu grupā – nav vecuma ierobežojuma- visas braucējas startē vienā grupā;

 Reģistrācija

Dalībnieku reģistrācija LSL 3. posma sacensībām notiks sacensību dienā pie organizatoru telts no plkst. 10:00.

Dalības maksa

Dalības LSL 2. sezonas 3. posma sacensībās Cēsu skeitparkā ir 5 (pieci) EUR.

Sacensību formāts

Sacensības notiek saskaņā ar ISF (Starptautiskā Skeitborda federācijas) noteikumiem.

Sacensību formāts: 2  individuālie kvalifikācijas braucieni- katrs 1:30 min garš iesācēju, amatieru un meiteņu grupās. “Pro” grupā individuālā kvalifikācijas brauciena garums ir 1 minūte. Tiek ņemts vērā labākais rezultāts, pēc  kurā notiek braucēju atlase un braucēju kārtas secības noteikšana finālbraucieniem.

Pēc kvalifikācijas braucieniem finālos tiek labākie braucēji, kas kvalifikācijā uzrādījuši augstāko rezultātu. Precīzu finālistu daudzumu sacensībās nosaka organizatori un tiesnešu kolēģija.

Katram dalībniekam ir divi finālbraucieni, ieskaita labāko rezultātu. Finālbrauciena garums ir 1 min.

Ja kādā no dalībnieku grupām braucēju skaits nesasniedz 10 dalībniekus, tad pasākuma organizatori var pieņemt lēmumu atsevišķus fināla braucienus šai grupai nerīkot.

Tiesāšanas kritēriji

Sacensību braucienos tiek vērtēta triku izpildes sarežģītība, dažādība, stils, parka izmantošana un ātrums. Sacensības vērtē 3 tiesneši, kuri katru braucienu novērtē 100 baļļu sistēmā, ņemot vērā visus iepriekš minētos kritērijus.

Apbalvošana

Apbalvoti tiek pirmo trīs vietu ieguvēji katrā grupā: Iesācēji, Amatieri un PRO.
PRO grupas braucēji papildus trofejām un balvām no LSL atbalstītājiem saņems naudas balvas:

  1. vieta – 100 EUR
  2. vieta – 75 EUR
  3. vieta – 50 EUR

Atbildība

Par savu veselības stāvokli un pasākuma laikā gūtajiem savainojumiem atbildību uzņemas katrs, sacensību dalībnieks, to apliecinot ar savu parakstu reģistrācijas ietvaros, kā arī piedaloties pasākumā. Organizatori iesaka lietot visu  aizsarginventāru.

Drošība

Dalībniekiem, kuri jaunāki par 18 gadiem, aizsargķivere jālieto obligāti, vai pie reģistrācijas nepieciešama speciāla vecāku vai pilngadīga aizbildņa atļauja, kas apliecina, ka sacensību dalībnieks var nelietot aizsargķiveri. Pretējā gadījumā braucējs var tikt diskvalificēts no sacensībām.

 Dopinga kontrole

Ja sacensību dalībnieks būs alkohola vai narkotisko vielu reibumā, viņš tiks diskvalificēts no sacensībām.

Dopinga kontroli veic Sporta medicīnas valsts aģentūras pilnvarotie dopinga kontrolieri.

Dopinga kontrolei var tikt pakļauts jebkurš sacensību dalībnieks pēc dopinga kontroliera izvēles.

Dopinga kontroles procedūra notiek atbilstoši Pasaules Antidopinga kodeksā noteiktajām prasībām.

Antidopinga noteikumu pārkāpuma gadījumā attiecīgā sporta veida federācija izskata pārkāpuma apstākļus un pieņem lēmumu par sankcijām.

Dalībniekiem obligāti jāizdrukā un jāaizpilda dalībnieka dalības apliecinājums (nepilngadīgiem dalībniekiem aizpilda vecāki) Izdrukā to spiežot ŠEIT

Iepriekšējais rakstsBARCELONA, BABY! LV braucēji dodas uz “Barcelona European Open ” sacensībām
Nākamais rakstsVans Latvijas Skietborda līgas’18 3. posma atskats un rezultāti