Mājas Skeitborda Skola Skeitborda Skolas pirmā nodarbība.

Skeitborda Skolas pirmā nodarbība.

2562
0

Šodien tika aizvadīta pirmā praktiskā nodarbība Skeitborda Skolā pie Maksima, VEF skeitparkā.

Nodarbība sākas ar iesildīšanos un turpinājās ar šķietami saprotamu bāzes elementu slīpēšanu līdzsvara koordinēšanai uz dēļa un kā vēlāk sev sapratu ne tikai uz dēļa. Jaunie skeiteri bija spiesti pakāpeniski atcerēties to, ka visas darbības cik nu vien var, ir jāprot sakoordinēt ar abām ķermeņa pusēm un tās ir jāpārvalda vienlīdz labi. Priekš pašiem censoņām tas sākās ar dažādām grūtībām un arī kritieniem, taču apbrīnojamā kārtā viss beidzās ar iesācēju 100%tīgu uzvaru pār izvirzītajiem uzdevumiem, jo treniņam ejot tie tika paveikti godam. Tika arī izspēlētas izveicības un atjautības spēles, kurās šoreiz mazākais no skolniekiem pārspēja lielākos. Skeitbordā gadās arī tā, bet jebkurā gadījumā vienmēr uzvar draudzība un prieku gūst tie, kas tajā piedalās. Bildē redzams Maksims, Kārlis, Dāvis un Raivo.

Treniņa beigās arī Maksims izskatījās diezgan apmierināts ar jauno raideru veikumu un kā varēja noprast, paši skolnieki kā minimums palika ļoti apmierināti.

Informācijai atgādināšu, ka nodarbības pie Maksima notiek otrdienās no plkst. 15.00 un ceturtdienās no plkst. 17.00.

Cik tas maksā? Mēneša abonements 30.00 LS. Ņemot vērā kvalitatīvo apmācību šķiet, ka tas ir labs kompromiss un ja vien tādu naudu var izbrīvēt, tad ir jāiet.

Atgādināšu ka nodarbību dienās Skeitborda Skolas audzēkņi var izmantot skeitparku visas dienas garumā.

www.skeits.lv

Iepriekšējais rakstsRed Bull Perspective (video)
Nākamais rakstsSkeitborda zvaigznes ceļš – Nyjah Huston (video)