Mājas Sacensības VANS LATVIJAS SKEITBORDA LĪGAS’18 2. POSMS NOTIKS SIGULDĀ

VANS LATVIJAS SKEITBORDA LĪGAS’18 2. POSMS NOTIKS SIGULDĀ

2104
0

VANS LATVIJAS SKEITBORDA LĪGA’18

Sestdien, 16. jūnijā, Siguldā, Raiņa parka skeitparkā norisināsies “Vans Latvijas Skeitborda līgas” 2018. gada sezonas 2. posms.

Pirmais šī gada sacensību posms Barona ielas skeitparkā vienuviet pulcēja ap 40 Latvijas labākajiem skeitbordistiem, kuru savā starpā sparaigi cīnijās par godalgotajām vietām un reitinga punktiem, kas veidos VLSL rezultātu kopvērtējumu. Lieliskā atmosfērā tika noskaidroti labākie labākie skeitbordisti 4 dažādās grupās.

VLSL’18 pirmā posma atskats, rezultāti un bildes.

2018. gadā LSL notiks 4 skeitborda frīstaila sacensību posmi dažādās Latvijas pilsētās. Tiks veidots braucēju sacensību rezultātu reitings, kurā tiks apkopoti visu posmu rezultāti, un pēc kuriem tiks noteikti LSL 2018. Gada uzvarētāji 4 grupās: Iesācēji, Amatieri, Meitenes un PRO.

Vans Latvijas Skeitborda līgas’18 2. posms norisināsies sadarbībā ar: Latvijas Skeitborda Federāciju, VANS, Boards.lv, Rīgas Skeitborda skolu un Skeits.lv kā arī Siguldas Novada Jaunatnes centru, Sigulda Aizrauj un aģentūru Zīle.

SACENSĪBU NOLIKUMS

 

Sacensību laiks un vieta

2018.gada 16. jūnijā plkst. 11:00 Siguldā, Raiņa parka skeitparkā notiks Latvijas Skeitborda Līgas 2. sezonas 2. posms skeitborda frīstailā.

Sacensību vadība

Sacensības organizē Latvijas Skeitborda Federācija. Sacensības tiesā LSF apstiprināta tiesnešu kolēģija.

Sacensību dalībnieki

Latvijas  Skeitborda Līgā var piedalīties skeitbordisti, kas vecāki par 6 gadiem neatkarīgi no to dzimuma. Sacensības notiek skeitborda frīstaila disciplīnā – atsevišķi zēniem un meitenēm.

Braucēju grupas

Iesācēju grupā var piedalīties braucēji vecumā līdz 13 (iekaitot) gadiem;

Amatieru grupā var piedalīties braucēji vecumā no 13 līdz 17 (ieskaitot) gadiem;

PRO var piedalīties jebkurš skeitbordists, kurš uzskata, ka viņa braukšanas prasmes un līmenis ir atbilstošs, lai piedalītos šajā grupā;

Meiteņu grupā – nav vecuma ierobežojuma- visas braucējas startē vienā grupā;

 Reģistrācija

Dalībnieku reģistrācija LSL 2. posma sacensībām notiks sacensību dienā pie organizatoru telts no plkst. 11:00.

Dalības maksa

Dalības LSL 2. sezonas 2. posma sacensībās Siguldas skeitparkā ir 5 (pieci) EUR.

Sacensību formāts

Sacensības notiek saskaņā ar ISF (Starptautiskā Skeitborda federācijas) noteikumiem.

Sacensību formāts: 2  individuālie kvalifikācijas braucieni- katrs 1:30 min garš iesācēju, amatieru un meiteņu grupās. “Pro” grupā individuālā kvalifikācijas brauciena garums ir 1 minūte. Tiek ņemts vērā labākais rezultāts, pēc  kurā notiek braucēju atlase un braucēju kārtas secības noteikšana finālbraucieniem.

Pēc kvalifikācijas braucieniem finālos tiek labākie braucēji, kas kvalifikācijā uzrādījuši augstāko rezultātu. Precīzu finālistu daudzumu sacensībās nosaka organizatori un tiesnešu kolēģija.

Katram dalībniekam ir divi finālbraucieni, ieskaita labāko rezultātu. Finālbrauciena garums ir 1 min.

Ja kādā no dalībnieku grupām braucēju skaits nesasniedz 10 dalībniekus, tad pasākuma organizatori var pieņemt lēmumu atsevišķus fināla braucienus šai grupai nerīkot.

Tiesāšanas kritēriji

Sacensību braucienos tiek vērtēta triku izpildes sarežģītība, dažādība, stils, parka izmantošana un ātrums. Sacensības vērtē 3 tiesneši, kuri katru braucienu novērtē 100 baļļu sistēmā, ņemot vērā visus iepriekš minētos kritērijus.

Apbalvošana

Apbalvoti tiek pirmo trīs vietu ieguvēji katrā grupā: Iesācēji, Amatieri un PRO.
PRO grupas braucēji papildus trofejām un balvām no LSL atbalstītājiem saņems naudas balvas:

  1. vieta – 100 EUR
  2. vieta – 75 EUR
  3. vieta – 50 EUR

Atbildība

Par savu veselības stāvokli un pasākuma laikā gūtajiem savainojumiem atbildību uzņemas katrs, sacensību dalībnieks, to apliecinot ar savu parakstu reģistrācijas ietvaros, kā arī piedaloties pasākumā. Organizatori iesaka lietot visu  aizsarginventāru.

Drošība

Dalībniekiem, kuri jaunāki par 18 gadiem, aizsargķivere jālieto obligāti, vai pie reģistrācijas nepieciešama speciāla vecāku vai pilngadīga aizbildņa atļauja, kas apliecina, ka sacensību dalībnieks var nelietot aizsargķiveri. Pretējā gadījumā braucējs var tikt diskvalificēts no sacensībām.

 Dopinga kontrole

Ja sacensību dalībnieks būs alkohola vai narkotisko vielu reibumā, viņš tiks diskvalificēts no sacensībām.

Dopinga kontroli veic Sporta medicīnas valsts aģentūras pilnvarotie dopinga kontrolieri.

Dopinga kontrolei var tikt pakļauts jebkurš sacensību dalībnieks pēc dopinga kontroliera izvēles.

Dopinga kontroles procedūra notiek atbilstoši Pasaules Antidopinga kodeksā noteiktajām prasībām.

Antidopinga noteikumu pārkāpuma gadījumā attiecīgā sporta veida federācija izskata pārkāpuma apstākļus un pieņem lēmumu par sankcijām.

Dalībniekiem obligāti jāizdrukā un jāaizpilda dalībnieka dalības apliecinājums (nepilngadīgiem dalībniekiem aizpilda vecāki) Izdrukā to spiežot ŠEIT

Iepriekšējais rakstsVLSL’18 1. posma video atskats
Nākamais rakstsVans Latvijas Skeitborda līgas’18 2. posma atskats un rezultāti